Żarówki stylowe E14 LED

Żarówki stylowe E14 LED to znakomity element wyposażenia wnętrz nawet mimo dostępności w dzisiejszych czasach szerokiej gamy lamp i innowacyjnych elementów oświetleniowych. Żarówki stylowe E14 LED wiernie przypominają wcześniej używane wolframowe żarówki Edisona. Nowoczesne technologie wywołały rewolucję w opłacalności, designie i innowacjach technologicznych. Nasz asortyment skupia się na najnowszych trendach i jakości wykonania. Aby mieć pewność, że nie pomylisz się przy wyborze żarówki stylowe E14 LED, masz okazję dowiedzieć się więcej w tym szczegółowym artykule.

#ShowMore#

Dlaczego żarówki stylowe E14 LED są dziś niemal jedyną możliwością wyboru?

Dzięki regulacjom unijnym oraz ciągłemu naciskowi na wydajną pracę przy niskim zużyciu energii, nie ulega wątpliwości, że żarówki stylowe E14 LED staną się jedynym możliwym zamiennikiem dla klasycznych żarówek wolframowych i Edisonowskich, stosowanych w przeszłości. Pozytywnie postrzegamy tę ewolucję produktu i staramy się oferować jak najlepsze produkty. Do niezaprzeczalnych zalet żarówek stylowych LED należą:

 • Długa żywotność - w wielu przypadkach rekompensuje ona wyższą cenę nabycia. Powszechnie dostępne żarówki stylowe E14 LED wykazują parametr czasu pracy na poziomie 20-50 tys. godzin. Żarówki stylowe E14 bez technologii LED mają porównywalny parametr w wysokości 1000 godzin, czyli kilka razy mniejszej.
 • Możliwość ściemniana żarówek stylowych LED – bez efektu zmiany barwy światła, który jest charakterystyczny dla dotychczas stosowanych żarówek klasycznych.
 • Odporność na częste włączanie/wyłączanie – pozwala na podłączenie żarówki stylowej LED do czujnika ruchu bez konieczności częstej jej wymiany. Jest to świetne rozwiązanie np. w lokalach użytkowych lub korytarzach domowych.
 • Efektywność + opłacalność – w przypadku żarówek stylowych LED są 10 razy wyższe w porównaniu z dotychczas stosowanymi żarówkami i 2 razy wyższe w porównaniu ze świetlówkami. Daje to oszczędność energii do 80% w zależności od zastosowanego źródła światła

Jaki wygląd mogą mieć żarówki stylowe E14 LED?

Standardem dla żarówki stylowej LED jest szklana bańka z technologią LED Filament, która pozwala na zastosowanie nowoczesnej technologii energooszczędnej w stylu retro. Kształt powierzchni świetlnej żarówki filamentowe stylowe LED może być:

 • Prosty krótki lub długi
 • Skręcany
 • Spiralny
 • O kształcie podwójnego łuku

Kolor szkła bańki żarówki stylowej LED także może być różny:

 • Przezroczyste szkło
 • Szkło dymione

Jakie wielkości żarówek stylowych LED znajdziesz w ofercie?

Ze względu na popularność żarówki stylowej E14 LED, istnieje wiele kształtów i wielkości do wyboru. Szczególną popularnością cieszą się następujące wielkości żarówek:

 • Żarówki stylowe z gwintem E14:
  • świeczka

Czy żarówki stylowe E14 LED można ściemniać?

Oczywiście, że tak. Należy jednak pamiętać, że funkcja ściemniania nie jest standardem. Jeśli do ściemniacza podłączymy nieściemnialne żarówki stylowe LED, zaczną one migotać lub całkowicie zgasną podczas ściemniania. Ściemnialne żarówki stylowe LED pozwalają natomiast na płynną kontrolę jasności i intensywności światła.

1 pozycji razem
Mleczna żarówka LED UFO E14 DASH D66 imitacja porcelany 4W - ściemnialna
+ Następna
Kod : 700348.00L