7 pozycji razem
Oprawka z kablem i podsufitką Metal E27
od 111,02 zł bez VAT
od 136,55 zł
+ Następna
Kod : PDMVNRC04SERM1
Oprawka z kablem i podsufitką Metal E27 - w stylu retro
od 154,32 zł bez VAT
od 189,81 zł
Kod : PDMGOKBRERM65SERM1
Oprawka żarówki retro z przewodem i podsufitką E27 Leather
od 230,75 zł bez VAT
od 283,82 zł
Kod : PDLP03RP27
Żyrandol vintage 2 Cage Bona Pastel z czterema żarówkami E27
od 1 212,17 zł bez VAT
od 1 490,97 zł
+ Następna
Kod : SPM4FBRRN03CQ4834N-L
Żyrandol vintage 2 Cage Globe Bumped z czterema żarówkami E27
od 1 159,72 zł bez VAT
od 1 426,46 zł
Kod : SPL4F01TN06CQ4834T-L

Lampy wiszące vintage to popularny element oświetlenia wnętrz. Ich wyrafinowany wygląd w stylu vintage staje się dziś coraz bardziej popularny. Współcześni projektanci czerpiąc inspirację z historii wprowadzili na rynek unikalne produkty o doskonałych kształtach i wyglądzie szlachetnych materiałów. Efektem tego są lampy wiszące vintage, które nadają się do dekoracyjnego oświetlenia wnętrz i przestrzeni zewnętrznych. Lampy w stylu vintage nadają się do zamontowania żarówek. Uwolnij swoją wyobraźnię i wypróbuj nasze lampy wiszące vintage o niepowtarzalnym wyglądzie.

#ShowMore#

Jak wybrać lampę wiszącą vintage?

Lampy wiszące vintage należą do kategorii oświetlenia sufitowego. Możliwe jest zatem wykorzystanie ich stylu vintage do tych samych potrzeb, co w przypadku tradycyjnych lamp sufitowych. Design lamp wiszących vintage przyciągnie uwagę szerokiego grona odbiorców. Oczywistością jest również wysoka jakość wykonania fabrycznego oraz zastosowanie materiałów takich jak metal, szkło, porcelana czy ceramika.

Do jakiego rodzaju oświetlenia nadają się lampy wiszące vintage?

Lampy wiszące vintage sprawdzają się jako oświetlenie główne lub dekoracyjne. Wybór odpowiedniej oprawy oświetleniowej do wybranej przestrzeni zależy od wielu czynników, jednak ogólnie można powiedzieć, że lampy wiszące vintage nadają się do zastosowania jako oświetlenie główne lub dekoracyjne jako:

  • lampy vintage do salonu
  • lampy vintage do sypialni
  • lampy vintage do kuchni

Mogą mieć one również szerokie zastosowanie w lokalach takich jak bary, restauracje, kawiarnie itd. Celem oświetlenia sufitowego vintage jest podniesienie ogólnego stylu i komfortu użytkowania pomieszczeń, w których się ono znajduje.

Jakie są parametry techniczne lamp wiszących vintage?

Lampy wiszące vintage podłącza się do sieci elektrycznej za pomocą podsufitki. Dla większej elastyczności podłączenia można też zastosować lampy vintage z kablem i wtyczką. W naszej ofercie można znaleźć zarówno lampy wiszące vintage wewnętrzne, jak i zewnętrzne o podwyższonej klasie ochrony IP. Lampy wiszące vintage zewnętrzne wytrzymują wszystkie typowe warunki pogodowe.

Jakie materiały i kolory zastosowano w lampach wiszących vintage?

Oferujemy lampy wiszące vintage o różnym wyglądzie. Oczywiście dostępne są lampy wiszące metalowe, porcelanowe i ceramiczne. Wykończenie powierzchni może być błyszczące i matowe, może mieć również postać szczotkowanego metalu. Różnorodna jest również gama kolorów lamp wiszących vintage z kablem i podsufitką. Od klasycznej czerni i bieli po pastelowe kolory czy kolory metali takich jak miedź, mosiądz i tytan.

Jakie akcesoria można dokupić?

Do lamp wiszących vintage oferujemy żarówki E14 oraz E27 o różnych rozmiarach, designie, kształtach i funkcjach. Wystarczy tylko dokonać wyboru. Jeśli chcesz dodatkowo ulepszyć wybrane lampy, oferujemy szereg komponentów oświetleniowych, w których z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Wyjątkowość, którą wnoszą lampy wiszące vintage

Lampy wiszące vintage są produkowane przez włoskich mistrzów światła. Jakość kolekcji oświetlenia vintage jest wyjątkowa. Materiały użyte do montażu lamp zostały starannie dobrane. Znajdź w swoim projekcie miejsce dla naszych wyjątkowych opraw oświetleniowych.