Szanowni Klienci, informujemy że w poniedziałek 15.04.2024 r. infolinia będzie nieczynna. Zamówienia w tym dniu będa realizowane bez przeszkód. Przepraszamy za utrudnienia, zespół Luxifer.pl

Lampy wiszące drewniane

Lampy wiszące drewniane są popularnym elementem oświetlenia wnętrz od wielu dekad. Lampy sufitowe i lampy wiszące wykonane z drewna wnoszą do wnętrz niepowtarzalny styl i charakter. Komponenty lamp drewnianych wiszących wyróżniają się wyjątkowo wysoką jakością wykonania oraz materiałami, które zostały starannie wyselekcjonowane. Większość lamp została wykonana z prawdziwego drewna w sposób rzemieślniczy Made in Italy. Lampy wiszące drewniane oferują doskonałą elegancję o różnym wykończeniu. Gama kolorów i połączeń materiałów także jest bardzo zróżnicowana. W naszej ofercie znajdziesz lampy wiszące drewniane o matowych, naturalnych kolorach.

#ShowMore#

Jakie lampy wiszące drewniane znajdziesz w naszej ofercie?

Lampy wykonane z drewna dzielą się według wybranego materiału i wykończenia powierzchni na:

  • plecione lampy
  • ratanowe lampy
  • naturalne lampy

Wszystkie lampy wiszące drewniane z naszej oferty zostały wyprodukowane z najwyższą dbałością o jakość wykonania. Są one dziełem włoskich mistrzów światła, dlatego ich design jest imponujący i niepowtarzalny.

Do jakiego rodzaju oświetlenia nadają się lampy wiszące drewniane?

Lampy wiszące drewniane to świetny wybór na oświetlenie główne lub dekoracyjne. Wybór odpowiedniej oprawy oświetleniowej do wybranej przestrzeni zależy od wielu czynników, jednak ogólnie można powiedzieć, że żyrandole drewniane nadają się do zastosowania jako:

  • oświetlenie korytarza
  • oświetlenie klatki schodowej
  • oświetlenie kuchni
  • oświetlenie stołu w jadalni
  • oświetlenie salonu

Mogą mieć one również szerokie zastosowanie w lokalach takich jak bary, restauracje, kawiarnie itd. Celem lamp drewnianych wiszących jest także podniesienie ogólnego stylu i komfortu użytkowania pomieszczeń, w których się ono znajduje.

Zastanawiasz się, jak podłączyć lampę na kablu?

Lampy drewniane wiszące na kablu, podobnie jak wiele innych lamp wiszących, pozwalają na regulację wysokości lampy. Regulacji zawieszenia dokonuje się w podsufitce. W tym samym miejscu podłączamy również lampy wiszące drewniane do przewodu elektrycznego.

7 pozycji razem
Lampa dekoracyjna E27 UFO z obustronnie ilustrowanym abażurem Pemberly Pond
od 230,85 zł bez VAT
od 283,95 zł
+ Następna
Kod : PDMPNRM35UFO03P
Lampa drewniana E27 z kloszem UFO
od 206,29 zł bez VAT
od 253,74 zł
+ Następna
Kod : PDL2117RN06LPWUFONAT
Lampa na sznurze E27 Wood z dwoma oprawkami
od 339,17 zł bez VAT
od 417,18 zł
+ Następna
Kod : SPL012CLS24-20
Lampa pająk Spider Wood z czterema oprawkami E27
od 514,90 zł bez VAT
od 633,33 zł
Kod : SPL114RN06DCGL
Lampa wisząca punktowa Tub-E14 Wood
od 163,99 zł bez VAT
od 201,71 zł
+ Następna
Kod : PDL01SPOTRN06
Lampa z rafii E27 Cilindro
od 248,23 zł bez VAT
od 305,32 zł
+ Następna
Kod : PDL01RN06RNGC