Lampy wiszące ceramiczne

Lampy wiszące ceramiczne są popularnym elementem oświetlenia wnętrz od wielu dekad. Lampy sufitowe i wiszące wyprodukowane z mieszanki gliniastej wnoszą do wnętrz niepowtarzalny styl i charakter. Glina to szlachetny materiał, który podczas produkcji wymaga długiej i powolnej obróbki wypalaniem. Proces produkcji lamp wiszących ceramicznych przebiega w toskańskich pracowniach rzemieślniczych na południu Włoch i w pełni polega na pracy ręcznej. Komponenty lamp ceramicznych wiszących wyróżniają się wyjątkowo wysoką jakością wykonania oraz materiałami, które zostały starannie wyselekcjonowane. Lampy wiszące ceramiczne oferują doskonałą elegancję o różnym wykończeniu. Gama kolorów i połączeń materiałów także jest bardzo zróżnicowana. W naszej ofercie znajdziesz lampy wiszące ceramiczne w kolorach matowych oraz błyszczących pastelowych.

#ShowMore#

Jakie lampy wiszące ceramiczne znajdziesz w naszej ofercie?

Lampy wykonane z mieszanki gliniastej dzielą się według wybranego materiału i wykończenia powierzchni na:

  • lampy rustykalne
  • lampy do domku letniskowego

Wszystkie lampy wiszące ceramiczne z naszej oferty zostały wyprodukowane z najwyższą dbałością o jakość wykonania. Są one dziełem włoskich mistrzów światła, dlatego ich design jest imponujący i niepowtarzalny.

Do jakiego rodzaju oświetlenia nadają się lampy wiszące ceramiczne?

Lampy wiszące ceramiczne to świetny wybór na oświetlenie główne lub dekoracyjne. Wybór odpowiedniej oprawy oświetleniowej do wybranej przestrzeni zależy od wielu czynników, jednak ogólnie można powiedzieć, że żyrandole ceramiczne nadają się do zastosowania jako:

  • oświetlenie korytarza
  • oświetlenie klatki schodowej
  • oświetlenie kuchni
  • oświetlenie stołu w jadalni
  • oświetlenie salonu

Mogą mieć one również szerokie zastosowanie w lokalach takich jak bary, restauracje, kawiarnie itd. Celem lamp ceramicznych wiszących jest także podniesienie ogólnego stylu i komfortu użytkowania pomieszczeń, w których się ono znajduje.

Zastanawiasz się, jak podłączyć lampę na kablu?

Lampy ceramiczne wiszące na kablu, podobnie jak wiele innych lamp wiszących, pozwalają na regulację wysokości lampy. Regulacji zawieszenia dokonuje się w podsufitce. W tym samym miejscu podłączamy również lampy wiszące ceramiczne do przewodu elektrycznego.

10 pozycji razem
Lampa sufitowa pająk Spider Color z sześcioma oprawkami E27
od 1 210,13 zł bez VAT
od 1 488,46 zł
Kod : SPC136RM04
Żyrandol ceramiczny E27 Materia Industriale
od 394,45 zł bez VAT
od 485,17 zł
Kod : PDMRAERM43EKPSBIAN
Żyrandol ceramiczny E27 Materia Piatto
od 302,17 zł bez VAT
od 371,67 zł
Kod : PDMRAERM43EKPCBIAN