Kabel materiałowy 3x1,5 biały RM01 - jedwabny

Kod: XZ15RM01
22,18 zł / m 18,03 zł bez VAT
W magazynie
Możemy doręczyć do:
24.7.2024
 • Oryginalna długość kabla na szpuli: 50m | Sprzedaż: po 1 metrze bieżącym (produkt cięty na miarę)

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Biały kabel materiałowy o oznaczeniu 3x1,5 mm² RM01 wyróżnia się wysokiej jakości wykonaniem i zastosowanymi materiałami. Kabel elektryczny materiałowy 3x1,5 mm² znajdzie zastosowanie przede wszystkim w natynkowej instalacji elektrycznej, która ma spełniać ideę doskonałego designu i wyglądu. Biały kabel elektryczny z materiału 3x1,5 mm² potrafi przenieść na wyższy poziom nawet miejsca i przestrzenie, w których zwykły kabel elektryczny wyglądałby nieestetycznie. Ze względu na przekrój przewodów i całkowitą szerokość przewodu materiałowego nie zalecamy jego stosowania wraz z komponentami do tworzenia oświetlenia i opraw oświetleniowych. W tym przypadku można wybrać przewody w oplocie tekstylnym w tym samym stylu i o tym samym wyglądzie, o przekroju 2x0,75 mm² lub 3x 0,75 mm². Bądź kreatywny, uwolnij swoją fantazję i znajdź swój styl designowej instalacji elektrycznej.

Biały przewód z materiału 3x1,5 mm² został wykonany ze sztucznego jedwabiu. Kabel elektryczny w oplocie jedwabnym wyróżnia się gładką, miejscami nawet błyszczącą powierzchnią o wyraźnych kolorach. Jedwab ma atrakcyjny wygląd, wspaniale nadaje się do instalacji zarówno w przestrzeni domowej, jak i komercyjnej. Kabel materiałowy 3x1,5 mm² RM01 przemawia do wszystkich twórczych dusz, ponieważ po prostu przyciąga uwagę.

Jakość techniczną i bezpieczeństwo białego kabla z materiału RM01 3x1,5 mm² zapewnia wysoki poziom wykonania MADE IN ITALY. Materiałowy kabel w białym oplocie wyposażony jest w podwójną warstwę izolacyjną, znajdującą się pod zewnętrznym oplotem. Ta właściwość zwiększa nie tylko stopień ochrony, ale również wytrzymałość mechaniczną kabla. Jakość wykonania białego przewodu z materiału 3x1,5 mm² potwierdza certyfikat IMQ-HAR, który w Europie jest gwarancją najwyższej jakości. Nie oszczędzaj na bezpieczeństwie i wybierz wysokiej jakości produkt wyprodukowany w UE.

Kolorowy przewód materiałowy, z jedwabnym oplotem o kolorze białym, oferowany jest w poniższych wariantach:

 • 3x 1,5 mm - RM01

Montaż

Biały kabel materiałowy RM01 3x1,5 mm² jest produktem o wysokiej jakości i łatwym montażu. Ponieważ kabel elektryczny będzie podłączany do opraw oświetleniowych lub innych urządzeń elektrycznych, montażu powinna dokonać osoba o odpowiednich kwalifikacjach.

Specyfikacja

 • Biały kabel z materiału 3x1,5 mm² - elektryczny
 • Sprzedaż po 1 m.b.
 • Materiał: sztuczny jedwab
 • Średnica: 8,5 mm 3x1,5
 • H05VV-F 300/500 V 3x1,5
 • Podwójna warstwa izolacyjna pod oplotem zewnętrznym dla zapewnienia bezpieczeństwa użytkowania
 • Oryginalna długość kabla na szpuli to 50 m
 • CEI 20-20, CEI 20-35, RoHS

Ostrzeżenie

Biały kabel materiałowy o oznaczeniu 3x1,5 mm² RM01 nie nadaje się do montażu opraw oświetleniowych. Średnica całkowita i szerokość kabla są niekompatybilne z żadnym z naszych akcesoriów. Polecamy zastosowanie tego kabla w szczególności w instalacji elektrycznej natynkowej.

Zastosowanie

 • Stworzenie oprawy oświetleniowej lub żyrandola w stylu retro
 • Instalacja oświetlenia natynkowego z wykorzystaniem kabla materiałowego i żarówek LED


Często zadawane pytania:

 

Parametry dodatkowe

Kategoria: Kable w oplocie 3x1,5
Gwarancja: 2 lata
Stopień ochrony: IP20 - do wnętrz (bez ochrony)
kolor: biały
materiał: sztuczny jedwab
średnica kabla: 8,5 mm
przekrój przewodu: 3x 1,5 mm2
przekrój: okrągły
waga: 0,1306 kg/m

video

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: