Dostawa

Niezawodny transport towaru do klienta to usługa logistyczna niezbędna dla każdego sklepu internetowego.

Wybraliśmy najlepszych z naszego punktu widzenia partnerów do przewozu towarów i paczek w Polsce, a mianowicie firmę InPost, która dostarcza przesyłki we współpracy z firmą Packeta oraz firmę kurierską GLS. Na cenę dostawy wpływa wartość zamówienia.
Wszystkie ceny zawierają podatek VAT.


InPost - Polska

InPost kurier

Maksymalna waga zamówienia wynosi 10 kg. Kurier powiadamia o doręczeniu przesyłki pocztą elektroniczną. W dniu doręczenia otrzymasz wiadomość z konkretną godziną doręczenia. Zawsze podawany jest zakres czasu wynoszący 3 godziny.

InPost kurier - zamówienie do 150 zł 36 zł
InPost kurier - zamówienie od 150 zł 26 zł

 

InPost Paczkomat

Maksymalna łączna waga zamówienia do Paczkomatu wynosi 10 kg. System automatycznie zaoferuje tę usługę, jeśli zamówienie spełnia wymagania. Zamówienie jest przechowywane w Paczkomacie przez 48 godzin.

InPost Paczkomat - zamówienie do 150 zł 36 zł
InPost Paczkomat - zamówienie od 150 zł 26 zł

GLS - Polska

FlexDeliveryService

Maksymalna waga zamówienia wynosi 30 kg. Kurier poinformuje Cię wcześniej drogą mailową o przewidywanym czasie dostawy przesyłki. Zawsze podawany jest przybliżony zakres czasowy w wysokości 3 godzin.

GLS - zamówienie do 150 zł 36 zł
GLS - zamówienie od 150 zł 26 zł

 

GLS ParcelShop

Maksymalna łączna waga zamówienia do punktu ParcelShop wynosi 15 kg. System automatycznie zaproponuje tę formę dostawy, jeśli Twoje zamówienie spełnia wymagania. Przesyłka jest przechowywana w punkcie ParcelShop przez 5 dni.

GLS - zamówienie do 150 zł 36 zł
GLS- zamówienie od 150 zł 26 zł


DPD - Polska

Maksymalna waga zamówienia wynosi 30 kg. Kurier powiadamia o dniu doręczenia przesyłki pocztą elektroniczną. Kurier informuje telefonicznie o dostawie przesyłki przed doręczeniem.

DPD kurier - długość całkowita powyżej 2 m i waga do 16 kg 149 zł
DPD kurier - długość całkowita powyżej 2 m i waga do 30 kg 179 zł