Kabel materiałowy musztardowy RM25 - jedwabny

Kod: XZ3RM25 XZ2RM25 Wybierz wariant
14,33 zł / m 12,53 zł / m od 12,53 zł / m 11,65 zł bez VAT 10,19 zł bez VAT od 10,19 zł bez VAT
W magazynie W magazynie Wybierz wariant
Przekrój przewodu
Chosen variant is not available. Reset selected parameters.
Możemy doręczyć do:
25.7.2024 25.7.2024 Wybierz wariant
 • Oryginalna długość kabla na szpuli: 50m | Sprzedaż: po 1 metrze bieżącym (produkt cięty na miarę)

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Musztardowy kabel materiałowy o oznaczeniu RM25 wyróżnia się wysoką jakością i zastosowanymi materiałami. Kabel elektryczny materiałowy można wykorzystać do tworzenia oświetlenia i opraw oświetleniowych dla wnętrz w stylu nowoczesnym i retro. To właśnie musztardowy kabel z materiału może wchodzić w skład komponentów do tworzenia oświetlenia, z których stworzysz rozwiązania odpowiadające twoim indywidualnym potrzebom, gustowi i pożądanemu stylowi. Ponadto musztardowy przewód materiałowy można wykorzystać w instalacji elektrycznej natynkowej, która jest bardzo popularna i praktyczna. Bądź kreatywny, uwolnij swoją fantazję i znajdź swój styl.

Musztardowy przewód z materiału został wykonany ze sztucznego jedwabiu. Przewód elektryczny w oplocie jedwabnym charakteryzuje się gładką, a nawet lekko błyszczącą powierzchnią o wyraźnych barwach. Jedwab ma atrakcyjny wygląd i doskonale nadaje się do instalacji zarówno w przestrzeni domowej, jak i komercyjnej. Przewód materiałowy typu RM25 przemawia do wszystkich dusz artystycznych, ponieważ po prostu przyciąga uwagę.

Jakość techniczną i bezpieczeństwo musztardowego kabla z materiału RM25 zapewnia wysoki poziom wykonania MADE IN ITALY. Materiałowy kabel w musztardowym oplocie o wysokim połysku wyposażony jest w podwójną warstwę izolacyjną, znajdującą się pod zewnętrznym oplotem. Ta właściwość zwiększa nie tylko stopień ochrony, ale również wytrzymałość mechaniczną kabla. Jakość wykonania musztardowego przewodu z materiału potwierdza certyfikat IMQ-HAR, który w Europie jest gwarancją najwyższej jakości. Nie oszczędzaj na bezpieczeństwie i wybierz wysokiej jakości produkt wyprodukowany w UE.

Kolorowy kabel materiałowy w oplocie z jedwabiu, w wersji kolorystycznej musztardowej, oferowany jest w poniższych wariantach:

 • 3x 0,75 mm - RM25
 • 2x 0,75 mm - RM25

Montaż

Musztardowy przewód z materiału RM25 jest produktem o wysokiej jakości i łatwym montażu. Ponieważ kabel elektryczny będzie podłączany do opraw oświetleniowych lub innych urządzeń elektrycznych, montażu powinna dokonać osoba o odpowiednich kwalifikacjach. Oferujemy kompletny asortyment produktów do montażu i tworzenia opraw oświetleniowych. Przy tworzeniu oświetlenia lub instalacji elektrycznej natynkowej retro stylu przydadzą się:

Specyfikacja

 • Musztardowy kabel materiałowy - elektryczny
 • Sprzedaż po 1 m.b.
 • Materiał: bawełna
 • Średnica: 6,2 mm 2x0,75 lub 6,6 mm 3x0,75
 • H03VV 300/300V 2x0,75 lub 3x0,75
 • Podwójna warstwa izolacyjna pod oplotem zewnętrznym dla zapewnienia bezpieczeństwa użytkowania
 • Oryginalna długość kabla na szpuli to 50 m
 • CEI 20-20, CEI 20-35, RoHS

Zastosowanie

 • Stworzenie oświetlenia w stylu retro
 • Natynkowa instalacja oświetlenia z użyciem kabla tekstylnego i żarówek LED

Często zadawane pytania:

 

Parametry dodatkowe

Kategoria: Przewody w oplocie tekstylnym
Gwarancja: 2 lata
Stopień ochrony: IP20 - do wnętrz (bez ochrony)
kolor: żółty
materiał: sztuczny jedwab
średnica kabla: standardowa, do 6,6 mm
przekrój przewodu: 2x 0,75 mm2, 3x 0,75 mm2
przekrój: okrągły
waga: 0,0698 kg/m

video

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: