Kierunkowy profil LED do zabudowy w karton-gipsie 12,5 mm KLUŚ DIPOKET
Kod: A01177N_1 A01177N_2 A01177N_3 A01177L10OD_1 A01177L10OD_2 A01177L10OD_3 Wybierz wariantOpis szczegółowy produktu
Profil LED do zabudowania w karton-gipsie DIPOKET jest przeznaczony do małoseryjnej produkcji i profesjonalnej realizacji oświetlenia kierunkowego w suficie podwieszanym lub ścianach z karton-gipsu o grubości 12,5 mm. Konstrukcja profilu z wysokiej jakości stopu aluminium została zoptymalizowana pod kątem równoległego montażu dwóch taśm LED, co pozwala uzyskać wysoką wydajność świetlną. Ten profil LED wall-washer do zabudowy umożliwia tworzenie czystych, bezramkowych linii świetlnych o kierunkowej emisji światła pod kątem 50°, przy czym możliwość zmiany optyki na 30° pozwala dostosować efekt świetlny do konkretnych wymagań przestrzennych i architektonicznych. Precyzyjne wykonanie techniczne w połączeniu z cenioną na całym świecie jakością produktów KLUŚ gwarantują doskonałe właściwości świetlne, wysoką wydajność i długą żywotność systemu oświetleniowego.
Ważne informacje sprzedażowe
Przedmiotem zamówienia i dostawy towaru jest tylko profil LED na oświetlenie kierunkowe do zabudowy w karton-gipsie DIPOKET o wybranej długości i wykończeniu / kolorze. Sam profil aluminiowy nie tworzy pełnowartościowej oprawy oświetleniowej. Zalecamy dokupić także #tablink#difuzory#Dyfuzory## | #tablink#zaslepky#Zaślepki## | #tablink#montaz#Komponenty montażowe##, które zapewnią perfekcyjną funkcjonalność i wygląd Twojego oświetlenia.
- Wykończenie / kolor: Srebrny - (nieanodowany) | Biały - (lakierowany RAL9010)
- Długość / rozmiar: 1000 mm (± 1%) | 2005 mm (± 1%) | 3010 mm (± 1%)
Potrzebujesz dopasować profil na dokładny wymiar? Skorzystaj z usługi #tablink#sluzby#skracanie listew profilowych LED na wymiar według podanych wymiarów##. Masz własne wyobrażenie idealnej oprawy oświetleniowej? Skorzystaj z naszej oferty #tablink#sluzby#produkcja opraw z listew profilowych LED i akcesoriów na zamówienie##. Stworzymy oświetlenie dokładnie według Twoich wymagań, z profesjonalnym wykonaniem i precyzyjnym rezultatem.
#text_banner#
Jakie zalecane sposoby zastosowania ma kierunkowy profil do zabudowy do taśm LED do zabudowania w GK DIPOKET?
Jeśli szukasz sposobu, aby stworzyć minimalistyczne oświetlenie kierunkowe sufitu podwieszanego taśmami LED do sufitu z karton-gipsu, aluminiowy profil DIPOKET będzie idealnym wyborem. Oferuje ona profesjonalistom i doświadczonym użytkownikom elastyczność przy projektowaniu i konstruowaniu opraw oświetleniowych wallwasher do sufitów podwieszanych z możliwością:
- Zabudowy w karton-gipsie przez zabudowanie profilu między płytami gipsowo-kartonowymi 12,5 mm - montaż wymaga dostępu od strony górnej (konstrukcyjnej) podczas zamykania sufitu oraz od strony czołowej (widocznej) w celu wykonania prac wykończeniowych. Instalacja profilu DIPOKET odbywa się podczas budowy sufitów gipsowo-kartonowych (przed zamknięciem płytami), z możliwością trwałego mocowania za pomocą wkrętów. Dzięki temu rozwiązaniu profil można zamontować wyłącznie podczas budowy nowych sufitów podwieszanych.
Jakie ważne właściwości techniczne oferuje profil do zabudowy GK na taśmy LED DIPOKET?
Aluminiowy profil LED do zabudowy GK DIPOKET jest wykonany z wysokiej jakości stopu aluminium, który zapewnia wysoką wytrzymałość, skuteczne odprowadzanie ciepła i odporność mechaniczną. Kompaktowy, modułowy design pozwala na elastyczne i innowacyjne rozwiązania w zakresie indywidualnych instalacji oświetlenia taśmami LED w karton-gipsie. Poniżej zamieszczamy jej kluczowe cechy techniczne
- Geometria konstrukcyjna profilu została opracowana tak, aby zapewnić kierunkową emisję strumienia światła pod kątem 30° względem powierzchni montażowej, przy czym dzięki odpowiedniej regulacji optyki można zawęzić wiązkę światła do 30°.
- Design produktu umożliwiająca montaż bezramkowy w połączeniu z płytami gipsowo-kartonowymi o grubości 12,5 mm.
- Solidny i stabilny montaż w suficie podwieszanym z możliwością dodatkowego wzmocnienia za pomocą wkrętów zapewnia wysoką wytrzymałość i zapobiega powstawaniu pęknięć w płytach gipsowo-kartonowych.
- Możliwość montażu łącznika do profili ZM - zapewnia solidne i precyzyjne połączenie, gwarantuje stabilność konstrukcji oraz ułatwia montaż dłuższych systemów oświetleniowych.
- Kompletna oprawa oświetleniowa złożona z oryginalnych komponentów i akcesoriów zapewnia stopień ochrony IP20.
- Szeroka oferta wysokiej klasy akcesoriów montażowych dla najwyższej jakości, niezawodności, długiej żywotności i wyjątkowych parametrów opraw oświetleniowych.
- Dostępność ELUMDAT do obliczania sztucznego oświetlenia.
Do jakich taśm LED nadaje się aluminiowy profil do zabudowy na oświetlenie sufitu z karton-gipsu DIPOKET?
Odpowiedni wybór źródła światła z kategorii taśmy LED, w tym zgodność z zaleceniami projektowymi są kluczowymi aspektami dla jakości i trwałości oświetlenia. Dla produktu DIPOKET obowiązują następujące zalecenia:
- Do przestrzeni montażowej o szerokości 22 mm w profilu DIPOKET zalecamy zainstalować 2x taśmy LED o szerokości maks. 10 mm | Aby uzyskać ciągłą linię światła bez widocznych punktów diod LED zalecamy >120 diod LED / 1 metr bieżący (ten parametr wpływa na wybór kompatybilnego dyfuzora).
- Aby zapewnić wydajne chłodzenie wybranej taśmy świetlnej, zalecamy nieprzekraczanie całkowitego poboru mocy produkowanej oprawy: 30 W/1 metr bieżący (wartość ta może się różnić w zależności od warunków zastosowania profilu aluminiowego DIPOKET).
- Odpowiednie i kompatybilne produkty z naszej oferty można znaleźć w zakładce #tablink#led-pasky#polecane taśmy LED##.
Jakie są podstawowe wskazówki dotyczące montażu kierunkowego profilu LED do zabudowy GK DIPOKET?
Instalacja profilu LED na kierunkowe oświetlenie sufitu podwieszanego DIPOKET wymaga profesjonalnego doświadczenia i odpowiedniego sprzętu montażowego lub warsztatowego. Ze względu na konieczność integracji profilu z konstrukcją gipsowo-kartonową oraz wykonania związanych z tym prac wykończeniowych, takich jak szlifowanie i szpachlowanie, produkt ten jest przeznaczony przede wszystkim dla profesjonalistów i wyspecjalizowanych firm montażowych. Załączony #tablink#videa#film produktowy## przedstawia przykładowe zastosowanie czy montaż profilu LED w wybranym materiale. Zamieszczamy również kilka ogólnych lub szczegółowych wskazówek dotyczących montażu:
- Podczas montażu profilu DIPOKET w wybranej powierzchni wykorzystaj dyfuzor techniczny. Podczas prac budowlanych skutecznie chroni on obszar oświetleniowy przed kurzem i zanieczyszczeniami. Po zakończeniu prac budowlanych dyfuzor techniczny należy wyjąć i zastąpić go ostatecznym dyfuzorem oświetleniowym.
- Zaślepki mocuje się na boku profilu. Wybrany dyfuzor umieszcza się wciśnięciem do listwy od przodu.
- Pełną ofertę akcesoriów znajdziesz w zakładkach w #souv#produktach powiązanych##.
Rysunek techniczny
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Listwy profilowe LED |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| EAN: | Wybierz wariant |
| kolor: | srebrny, biały |
| cechy szczególne: | do zabudowy |
| długość profilu: | 1 m, 2 m, 3 m |
| możliwe IP oprawy: | IP20 |
| liczba taśm LED: | do 2 |
| łączenie profili: | ZM - zamek mały |
| szerokość profilu: | 57 mm - 154 mm |
| przekrój profilu/listwy: | nieregularny |
| typ montażu: | do zabudowy |
| środowisko: | wnętrze budynku |
| kierunek świecenia: | oświetlenie bezpośrednie |
| typ profilu/listwy: | profil na 2 i więcej taśm LED |
| cel oświetlenia: | dodatkowe, kierunkowe |
| miejsce umieszczenia: | na suficie, na ścianie |
| podłoże montażowe: | płyta gipsowo-kartonowa, drewno |
| marka: | KLUŚ - Official Distributor |
| kod SKU: | A01177L10OD, A01177N |
| wysokość: | 44,1 mm |
| szerokość: | 90,7 mm |
| tolerancja długości: | ±1% |
video
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
| Firma produkcyjna : | KLUŚ Sp. z o.o. |
|---|---|
| Adres : | ul. Słoneczna 126 05-506 Kolonia Lesznowola, Polska |
| E-mail : | info@klusdesign.pl |
