Profesjonalne taśmy LED z gwarancją do 3 lat

W tym artykule chcielibyśmy skupić się na taśmach LED i elastycznych paskach świetlnych znajdujących się w naszej ofercie pod względem warunków gwarancji. Filozofią naszego działu sprzedaży jest podejście do oświetlenia jako produktu, który powinien spełniać swoją funkcję przez długi czas. Dlatego skupiamy się na produktach o jakości standardowej, wyższej i profesjonalnej, które oferują standardowe lub wydłużone okresy gwarancji od 2 do 3 lat.

Taśmy LED to bardzo delikatny produkt, który jest narażony na uszkodzenia podczas montażu. Niewłaściwa obsługa, lutowanie lub klejenie może łatwo zniszczyć całą taśmę LED lub jej część, moduł - segment. Z tych powodów gwarancja fabryczna i rozszerzona dotyczy wyłącznie nieużywanych taśm LED:

  •  Taśmy LED LUX Miners - seria E i pozostałe - 2 lata
  •  Taśmy LED LUX Miners - seria Premium - 3 lata

Montaż taśm LED przez naszych techników poprzez oferowaną usługę Produkcja opraw na zamówienie - kompletacja ALU profili + taśm LED odbywa się fachowo, zgodnie z właściwą procedurą i w najwyższej jakości. Nasz zespół techniczny do pracy z elektroniką wykorzystuje odpowiedni sprzęt i procedury. Dlatego zamawiając tę usługę uzyskasz pełną gwarancję fabryczną i rozszerzoną na wszystkie komponenty, w tym taśmy LED.

W przypadku samodzielnego montażu zaleca się krótkie przetestowanie zakupionej taśmy LED przed jej montażem. Więcej informacji można również znaleźć w artykule Jak podłączyć taśmę LED. Jeśli podczas krótkiego testu wystąpią jakiekolwiek problemy, można je łatwo rozwiązać, zwracając lub reklamując towar. W momencie, gdy taśma LED zostanie przecięta, przylutowana, zamontowana lub przyklejona przez klienta, okres gwarancji wygasa*.

 *Uwaga: w wyjątkowych sytuacjach rozpatrujemy takie przypadki indywidualnie.

Zespół Luxifer.pl

 

#zadzwon#