Ekskluzywne lampy wiszące

Ekskluzywne lampy wiszące to popularny element oświetlenia wnętrz. Ich wyrafinowany styl staje się dziś coraz bardziej popularny. Najlepsi współcześni projektanci w ramach kolekcji ekskluzywnych lamp wiszących wprowadzają na rynek unikalne produkty o doskonałych kształtach i wyglądzie szlachetnych materiałów. Efektem tego są ekskluzywne lampy wiszące, które nadają się do dekoracyjnego oświetlenia wnętrz i przestrzeni zewnętrznych. Uwolnij swoją wyobraźnię i wypróbuj nasze ekskluzywne lampy wiszące o niepowtarzalnym wyglądzie.

#ShowMore#

Jak wybrać ekskluzywną lampę wiszącą?

Ekskluzywne lampy wiszące należą do kategorii oświetlenia sufitowego. Możliwe jest zatem wykorzystanie ich ekskluzywnego designu do tych samych potrzeb, co w przypadku tradycyjnych lamp sufitowych. Design lamp ekskluzywnych jest tym, co czyni je niezwykłymi. Oczywistością jest również wysoka jakość wykonania fabrycznego oraz zastosowanie materiałów takich jak metal, szkło, porcelana czy ceramika.

Do jakiego rodzaju oświetlenia nadają się ekskluzywne lampy wiszące?

Ekskluzywne lampy wiszące sprawdzają się jako oświetlenie główne lub dekoracyjne. Wybór odpowiedniej oprawy oświetleniowej do wybranej przestrzeni zależy od wielu czynników, jednak ogólnie można powiedzieć, że lampy wiszące o ekskluzywnym wyglądzie nadają się do zastosowania jako oświetlenie główne lub dekoracyjne jako:

  • ekskluzywne lampy do salonu
  • ekskluzywne lampy do sypialni
  • ekskluzywne lampy do kuchni

Mogą mieć one również szerokie zastosowanie w lokalach takich jak bary, restauracje, kawiarnie itd. Celem ekskluzywnego oświetlenia sufitowego jest podniesienie ogólnego stylu i komfortu użytkowania pomieszczeń, w których się ono znajduje.

Jakie są parametry techniczne ekskluzywnych lamp wiszących?

Ekskluzywne lampy wiszące podłącza się do sieci elektrycznej za pomocą podsufitki. W naszej ofercie można znaleźć zarówno ekskluzywne lampy wiszące wewnętrzne, jak i zewnętrzne o podwyższonej klasie ochrony IP. Ekskluzywne lampy wiszące zewnętrzne wytrzymują wszystkie typowe warunki pogodowe.

Jakie materiały i kolory zastosowano w ekskluzywnych lampach wiszących?

Oferujemy ekskluzywne lampy wiszące o różnym wyglądzie. Oczywiście dostępne są lampy wiszące metalowe, porcelanowe i ceramiczne. Wykończenie powierzchni może być błyszczące i matowe, może mieć również postać szczotkowanego metalu. Różnorodna jest również gama kolorów ekskluzywnych lamp wiszących z kablem i podsufitką. Od klasycznej czerni i bieli po pastelowe kolory czy kolory metali takich jak miedź, mosiądz i tytan.

Jakie akcesoria można dokupić?

Do ekskluzywnych lamp wiszących oferujemy żarówki E14 oraz E27 o różnych rozmiarach, designie, kształtach i funkcjach. Wystarczy tylko dokonać wyboru. Jeśli chcesz dodatkowo ulepszyć wybrane lampy, oferujemy szereg komponentów oświetleniowych, w których z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Wyjątkowość, którą wnoszą ekskluzywne lampy wiszące

Ekskluzywne lampy wiszące są produkowane przez włoskich mistrzów światła. Jakość kolekcji oświetlenia ekskluzywnego jest wyjątkowa. Materiały użyte do montażu lamp zostały starannie dobrane. Znajdź w swoim projekcie miejsce dla naszych wyjątkowych opraw oświetleniowych.

 

8 pozycji razem
22283 pde2bieiva2bsx08ddbia 01 Kod : PDE2BIEIVA2BSX08DDBIA
Lampa nowoczesna E27 z abażurem Ellepì
od 263,81 zł bez VAT
od 324,49 zł
Kod : PDMCRRM01DMBIA
Lampa wisząca zewnętrzna E27 EIVA Ellepì IP65
od 427,74 zł bez VAT
od 526,12 zł
Kod : PDENEEL0250SM04DDNER
22277 pde3el02bisn06ddbia 01
od 969,84 zł bez VAT
od 1 192,90 zł
+ Następna
Kod : PDE3EL02BISN06DDBIA