Oprawa szynowa LED CCT TRITO-PRO 60W | 90° | 3F | 230V | 1500mm
Kod: 105762Opis szczegółowy produktu
Liniowa oprawa LED CCT do systemu szynowego o oznaczeniu TRITO-PRO, z możliwością regulacji mocy w zakresie 45–60 W, została zaprojektowana jako wydajne i precyzyjne rozwiązanie do profesjonalnego oświetlenia komercyjnego i mieszkaniowego w systemie szynowym Global Track 3F | 230 V. Łączy wysoką wydajność świetlną z czystym, nowoczesnym liniowym designem i zapewnia efekt równomiernego oświetlenia powierzchniowego pomieszczenia pod kątem 90°.
Dlaczego z pewnością polubisz oprawę listwową TRITO-PRO?
- Przełącznik CCT 3000 K | 4000 K | 5000 K pozwala ustawić pożądaną temperaturę barwową światła w zależności od charakteru pomieszczenia i sposobu jego wykorzystania. Przełącznik CCT zwiększa w ten sposób elastyczność oprawy i umożliwia optymalizację komfortu widzenia bez konieczności wymiany źródła światła.
- Przełącznik do regulacji mocy oprawy 45 | 50 | 55 | 60 W służy do elastycznego dostosowania mocy świetlnej oprawy do konkretnych potrzeb danego pomieszczenia.
- Wbudowany zasilacz bezpośrednio w korpusie oprawy podkreśla jej kompaktową, liniową konstrukcję.
- Kąt świecenia 90° zapewnia ukierunkowane i równomierne oświetlenie o wyważonym rozproszeniu światła w przestrzeni.
Jak działa przełącznik temperatury barwowej oprawy listwowej TRITO-PRO?
Z tyłu panelu znajdują się praktyczne przełączniki CCT i mocy światła, które umożliwiają łatwy wybór temperatury barwowej i mocy światła zgodnie z aktualnymi potrzebami. Dzięki temu można łatwo ustawić temperaturę i moc światła zgodnie z aktualnym nastrojem lub potrzebami do pracy lub odpoczynku. Ustawienia można w każdej chwili łatwo zmienić i dostosować komfort oświetlenia do nowych warunków.
#text_banner#
Rysunek techniczny
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Części do produkcji lamp |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| napięcie zasilania: | AC | 230 V |
| stopień ochrony: | IP20 - do wnętrz (bez ochrony) |
| dominujący materiał produktu: | metal |
| możliwość ściemniania: | nie |
| system: | Global Track |
| zalecane zastosowanie: | na korytarz, do sypialni, do salonu, do biura |
| sposób montażu: | powierzchniowy |
| dominujący kolor: | biały |
| typ oprawy: | oprawa oświetleniowa |
| miejsce zastosowania: | wewnątrz (wewnętrzne) |
| kąt emisji światła: | powyżej 40° (szeroki) |
| typ zasilania: | podłączenie do kabla 230V |
| CRI (współczynnik oddawania barw): | CRI≥80 |
| rodzaj oprawy oświetleniowej: | szynowe |
| marka: | T-LED |
| napięcie wejściowe: | 220-240V AC, 50-60HZ |
| stopień ochrony: | IP20 |
| pobór mocy: | 60 W | 55W | 50W | 45W |
| materiał: | plastikowy |
| żywotność: | do 50 000 godz. |
| temperatura robocza: | od -10 do +40°C |
| kąt świecenia: | 90° |
| temperatura barwowa: | 3000 K | 4000 K | 5000 K |
| strumień świetlny: | 9930 lm | 10650 lm | 10180 lm |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
