Listwa LED wpuszczana KLUŚ PDS-NK
Kod: A01588A_1 A01588A_2 A01588A_3 A01588A07_1 A01588A07_2 A01588A07_3 A01588L10OD_1 A01588L10OD_2 A01588L10OD_3 Wybierz wariantOpis szczegółowy produktu
Listwa LED wpuszczana do zabudowania w wybranym materiale PDS-NK jest przeznaczona do małoseryjnej produkcji i profesjonalnej realizacji oświetlenia w materiałach drewnopochodnych czy powierzchniach z karton-gipsu. Konstrukcja listwy z wysokiej jakości stopu aluminium została zoptymalizowana pod kątem montażu jednej taśmy LED i umożliwia wykonanie oświetlenia wpuszczanego z widoczną, estetyczną ramką zakrywającą rowek montażowy. Precyzyjne wykonanie techniczne w połączeniu z cenioną na całym świecie jakością produktów KLUŚ gwarantują doskonałe właściwości świetlne, wysoką wydajność i długą żywotność systemu oświetleniowego.
Ważne informacje sprzedażowe
Przedmiotem zamówienia i dostawy towaru jest tylko listwa LED wpuszczana PDS-NK o wybranej długości i wykończeniu / kolorze. Sama listwa aluminiowa nie tworzy pełnowartościowej oprawy oświetleniowej. Zalecamy dokupić także #tablink#difuzory#Dyfuzory## | #tablink#zaslepky#Zaślepki## | #tablink#montaz#Komponenty montażowe##, które zapewnią perfekcyjną funkcjonalność i wygląd Twojego oświetlenia.
- Wykończenie / kolor: Srebrny - (anodowany - eloksalowany), Czarny - (anodowany - eloksalowany), Biały - (lakierowany RAL9010)
- Długość / rozmiar: 1000 mm (± 1%) | 2005 mm (± 1%) | 3010 mm (± 1%)
Potrzebujesz dopasować listwę na dokładny wymiar? Skorzystaj z usługi #tablink#sluzby#skracanie listew profilowych LED na wymiar według podanych wymiarów##. Masz własne wyobrażenie idealnej oprawy oświetleniowej? Skorzystaj z naszej oferty #tablink#sluzby#produkcja opraw z listew profilowych LED i akcesoriów na zamówienie##. Stworzymy oświetlenie dokładnie według Twoich wymagań, z profesjonalnym wykonaniem i precyzyjnym rezultatem.
#text_banner#
Jakie zalecane sposoby zastosowania ma wpuszczana listwa do taśmy LED PDS-NK?
Jeśli szukasz sposobu, aby stworzyć minimalistyczne oświetlenie wpuszczane taśmami LED w wybranym materiale, aluminiowa listwa PDS-NK będzie idealnym wyborem. Oferuje ona profesjonalistom i doświadczonym użytkownikom elastyczność przy projektowaniu i konstrukcji opraw oświetleniowych z możliwością:
- Wpuszczania w uprzednio przygotowany rowek w wybranym materiale - listwę mocno osadza się w przygotowanym otworze w wybranym materiale (zazwyczaj w płytach pilśniowych lub gipsowo-kartonowych) za pomocą klejów montażowych. Delikatna ramka na obwodzie służy do estetycznego zakrycia spoiny montażowej, zapewniając czyste i eleganckie przejście bez wystających krawędzi. Listwę można zamontować również później, czyli nawet w już wykończonych lub istniejących powierzchniach i materiałach.
Jakie ważne właściwości techniczne oferuje wpuszczana listwa na taśmę LED PDS-NK?
Wpuszczana aluminiowa listwa LED do zabudowy w wybranym materiale PDS-NK jest wykonana z wysokiej jakości stopu aluminium, który zapewnia wysoką wytrzymałość, skuteczne odprowadzanie ciepła i odporność mechaniczną. Minimalistyczny, modułowy design pozwala na elastyczne i innowacyjne rozwiązania w zakresie indywidualnych instalacji oświetlenia taśmą LED. Poniżej zamieszczamy jej kluczowe cechy techniczne
- Design produktu z delikatną ramką na obwodzie, która estetycznie zakrywa otwór montażowy oraz szczeliny dylatacyjne między listwą a przylegającym materiałem.
- Możliwość indywidualnego dopasowania kształtu w formie gięcia lub zagięcia - o tej usłudze możesz przeczytać w artykule.
- Minimalny promień z dyfuzorem wewnątrz gięcia 150 mm.
- Minimalny promień z dyfuzorem na zewnątrz gięcia 250 mm.
- Kompletna oprawa oświetleniowa złożona z oryginalnych komponentów i akcesoriów zapewnia stopień ochrony IP20.
- Aby uzyskać wodoszczelność na poziomie IP67, konieczne jest dobranie odpowiedniej taśmy LED i odpowiednie uszczelnienie podczas instalacji dyfuzora w wybranych miejscach montażowych za pomocą przezroczystego silikonu. Nakłada się go na boki dolnej części listwy oraz na skrzydełka dyfuzora. Zaleca się nałożenie takiej ilości silikonu, która zostanie delikatnie naniesiona wzdłuż krawędzi dyfuzora. Nadmiar silikonu należy usunąć i pozostawić do wyschnięcia.
- Szeroka oferta wysokiej klasy akcesoriów montażowych dla najwyższej jakości, niezawodności, długiej żywotności i wyjątkowych parametrów opraw oświetleniowych.
- Dostępność ELUMDAT do obliczania sztucznego oświetlenia.
Do jakich taśm LED nadaje się aluminiowa listwa wpuszczana PDS-NK?
Odpowiedni wybór źródła światła z kategorii taśmy LED, w tym zgodność z zaleceniami projektowymi są kluczowymi aspektami dla jakości i trwałości oświetlenia. Dla produktu PDS-NK obowiązują następujące zalecenia:
- Do przestrzeni montażowej o szerokości 14 mm w listwie PDS-NK zalecamy zainstalować 1x taśma LED o szerokości maks. 12 mm | Aby uzyskać ciągłą linię światła bez widocznych punktów diod LED zalecamy >120 diod LED / 1 metr bieżący (ten parametr wpływa na wybór kompatybilnego dyfuzora).
- Aby zapewnić wydajne chłodzenie wybranej taśmy świetlnej, zalecamy nieprzekraczanie całkowitego poboru mocy produkowanej oprawy: 15 W/1 metr bieżący (wartość ta może się różnić w zależności od warunków zastosowania listwy aluminiowej PDS-NK).
- Odpowiednie i kompatybilne produkty z naszej oferty można znaleźć w zakładce #tablink#led-pasky#polecane taśmy LED##.
Jakie są podstawowe wskazówki dotyczące montażu wpuszczanej listwy LED PDS-NK?
Instalacja listwy LED PDS-NK wymaga profesjonalnego doświadczenia i odpowiedniego sprzętu montażowego lub warsztatowego. Ze względu na konieczność wykonania rowka montażowego w wybranym materiale produkt ten jest przeznaczony przede wszystkim dla profesjonalistów i wyspecjalizowanych firm montażowych. Załączony #tablink#videa#film produktowy## przedstawia przykładowe zastosowanie czy montaż listwy LED w wybranym materiale. Zamieszczamy również kilka ogólnych lub szczegółowych wskazówek dotyczących montażu:
- Zaślepki mocuje się na boku listwy. Wybrany dyfuzor umieszcza się wciśnięciem do listwy od przodu.
- Pełną ofertę akcesoriów znajdziesz w zakładkach w #souv#produktach powiązanych##.
Rysunek techniczny
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Listwy profilowe LED |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| EAN: | Wybierz wariant |
| kolor: | srebrny, biały, czarny |
| cechy szczególne: | możliwość gięcia, do zabudowy, wodoodporny |
| długość profilu: | 1 m, 2 m, 3 m |
| możliwe IP oprawy: | IP67 |
| liczba taśm LED: | 1 |
| szerokość profilu: | 0 - 27 mm |
| przekrój profilu/listwy: | prostokątny |
| typ montażu: | wpuszczany |
| środowisko: | wnętrze budynku, zewnętrzne |
| kierunek świecenia: | oświetlenie bezpośrednie |
| specyficzne umieszczenie profilu: | w meblach |
| typ profilu/listwy: | listwa na 1 taśmę LED |
| cel oświetlenia: | dekoracyjne, dodatkowe |
| miejsce umieszczenia: | na suficie, na ścianie |
| podłoże montażowe: | płyta gipsowo-kartonowa, mur / beton, płytki, drewno |
| marka: | KLUŚ - Official Distributor |
| kod SKU: | A01588A |
| wysokość: | 12 mm |
| szerokość: | 22,2 mm |
| tolerancja długości: | ±1% |
video
video
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
| Firma produkcyjna : | KLUŚ Sp. z o.o. |
|---|---|
| Adres : | ul. Słoneczna 126 05-506 Kolonia Lesznowola, Polska |
| E-mail : | info@klusdesign.pl |
