Lampy wiszące retro

Lampy wiszące retro to popularny element oświetlenia wnętrz. Ich wyrafinowany wygląd w stylu retro staje się dziś coraz bardziej popularny. Współcześni projektanci czerpiąc inspirację z historii wprowadzili na rynek unikalne produkty o doskonałych kształtach i wyglądzie szlachetnych materiałów. Efektem tego są lampy wiszące retro, które nadają się do dekoracyjnego oświetlenia wnętrz i przestrzeni zewnętrznych. Lampy w stylu retro nadają się do zamontowania żarówek. Uwolnij swoją wyobraźnię i wypróbuj nasze lampy wiszące retro o niepowtarzalnym wyglądzie.

#ShowMore#

Jak wybrać lampę wiszącą retro?

Lampy wiszące retro należą do kategorii oświetlenia sufitowego. Możliwe jest zatem wykorzystanie ich stylu retro do tych samych potrzeb, co w przypadku tradycyjnych lamp sufitowych. Design lamp wiszących retro przyciągnie uwagę szerokiego grona odbiorców. Oczywistością jest również wysoka jakość wykonania fabrycznego oraz zastosowanie materiałów takich jak metal, szkło, porcelana czy ceramika.

Do jakiego rodzaju oświetlenia nadają się lampy wiszące retro?

Lampy wiszące retro sprawdzają się jako oświetlenie główne lub dekoracyjne. Wybór odpowiedniej oprawy oświetleniowej do wybranej przestrzeni zależy od wielu czynników, jednak ogólnie można powiedzieć, że lampy wiszące retro nadają się do zastosowania jako oświetlenie główne lub dekoracyjne jako:

  • lampy retro do salonu
  • lampy retro do sypialni
  • lampy retro do kuchni

Mogą mieć one również szerokie zastosowanie w lokalach takich jak bary, restauracje, kawiarnie itd. Celem oświetlenia sufitowego retro jest podniesienie ogólnego stylu i komfortu użytkowania pomieszczeń, w których się ono znajduje.

Jakie są parametry techniczne lamp wiszących retro?

Lampy wiszące retro podłącza się do sieci elektrycznej za pomocą podsufitki. Dla większej elastyczności podłączenia można też zastosować lampy retro z kablem i wtyczką. W naszej ofercie można znaleźć zarówno lampy wiszące retro wewnętrzne, jak i zewnętrzne o podwyższonej klasie ochrony IP. Lampy wiszące retro zewnętrzne wytrzymują wszystkie typowe warunki pogodowe.

Do jakich celów najlepiej nadają się lampy wiszące retro?

Lampy wiszące retro na żarówki z kablem w oplocie tekstylnym są stosowane głównie jako oświetlenie sufitowe. Mogą one pełnić rolę oświetlenia głównego lub dekoracyjnego. W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Oferujemy kilka modeli, kształtów i designów lamp retro z kablem. Lampy vintage na żarówkę z kablem mają niepowtarzalny wygląd, który doskonale kształtuje ogólną atmosferę i komfort oświetleniowy wnętrz.

Jakie materiały i kolory zastosowano w lampach wiszących retro?

Oferujemy lampy wiszące retro o różnym wyglądzie. Oczywiście dostępne są lampy wiszące metalowe, porcelanowe i ceramiczne. Wykończenie powierzchni może być błyszczące i matowe, może mieć również postać szczotkowanego metalu. Różnorodna jest również gama kolorów lamp wiszących retro z kablem i podsufitką. Od klasycznej czerni i bieli po pastelowe kolory czy kolory metali takich jak miedź, mosiądz i tytan.

Jakie akcesoria można dokupić?

Do lamp wiszących retro oferujemy żarówki E14 oraz E27 o różnych rozmiarach, designie, kształtach i funkcjach. Wystarczy tylko dokonać wyboru. Jeśli chcesz dodatkowo ulepszyć wybrane lampy, oferujemy szereg komponentów oświetleniowych, w których z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Wyjątkowość, którą wnoszą lampy wiszące retro

Lampy wiszące retro są produkowane przez włoskich mistrzów światła. Jakość kolekcji oświetlenia retro jest wyjątkowa. Materiały użyte do montażu lamp zostały starannie dobrane. Znajdź w swoim projekcie miejsce dla naszych wyjątkowych opraw oświetleniowych.

 

24 pozycji razem
Lampa industrialna E27 Swing Pastel z emaliowanym abażurem
od 196,50 zł bez VAT
od 241,70 zł
Kod : PDMVBORX08PAM13VE
Lampa industrialna E27 Swing z emaliowanym abażurem
od 199,76 zł bez VAT
od 245,70 zł
Kod : PDMGORC04PAM13VNO
Lampa sufitowa pająk Spider Color z sześcioma oprawkami E27
od 1 210,13 zł bez VAT
od 1 488,46 zł
Kod : SPC136RM04
Lampa sufitowa Spider Metal z pięcioma oprawkami E27
od 596,38 zł bez VAT
od 733,55 zł
Kod : SPMDCS01VN5RN03TERP
Lampa sufitowa Spider Metal z siedmioma oprawkami E27
od 812,06 zł bez VAT
od 998,83 zł
Kod : SPMDCS01VN7RN03TERP
Lampa sufitowa Spider Metal z sześcioma oprawkami E27
od 704,94 zł bez VAT
od 867,08 zł
Kod : SPMDCS01VN6RN03TERP
Lampa z rafii E27 Cilindro
od 248,23 zł bez VAT
od 305,32 zł
+ Następna
Kod : PDL01RN06RNGC
Żarówki wiszące na kablu 3x E27 Metal
od 336,55 zł bez VAT
od 413,96 zł
Kod : SPM3OTSRD53
Żyrandol ceramiczny E27 Materia Industriale
od 394,45 zł bez VAT
od 485,17 zł
Kod : PDMRAERM43EKPSBIAN
Żyrandol ceramiczny E27 Materia Piatto
od 302,17 zł bez VAT
od 371,67 zł
Kod : PDMRAERM43EKPCBIAN