Drewniana lampa do systemu szynowego CONE E27 | 3F | 230V
Kod: PDMVBORC01PAL02-TRACK PDMVBORC01PAL02-TRACK-L PDMVNRC04PAL02-TRACK PDMVNRC04PAL02-TRACK-L PDMOTSRC04PAL02-TRACK PDMOTSRC04PAL02-TRACK-L Wybierz wariantOpis szczegółowy produktu
Drewniana lampa listwowa CONE z gwintem E27 podkreśla autentyczność materiału, jego strukturę i naturalną elegancję. Stożkowy kształt klosza w naturalny sposób kieruje światło w dół, tworząc delikatnie skupiony stożek światła. Tworzy to przyjemną i spokojną atmosferę, zwiększa komfort wizualny, a jednocześnie skutecznie ogranicza olśnienie. Wystarczy dostosować długość kabla do konkretnej przestrzeni, aby stworzyć lampę szynową, który podkreśla unikalną strukturę drewna topolowego i jego ponadczasowe piękno.
Ważne informacje sprzedażowe
Aby w pełni wykorzystać potencjał lampy, zalecamy zastosowanie do montażu zwieszanego #tablink#montaz#szyny## systemu Global Track 3F | 230V. System ten zapewnia 100-procentową kompatybilność produktów, dużą elastyczność podczas instalacji oraz łatwy montaż bez zbędnych modyfikacji. Efektem jest przejrzyste, profesjonalne rozwiązanie, które umożliwia łatwe przemieszczanie oprawy i idealne dostosowanie oświetlenia do przestrzeni.
Dlaczego z pewnością polubisz lampę E27 CONE?
- Oświetlenie ukierunkowane, idealne nad stołami w jadalni, wyspami kuchennymi lub blatami roboczymi, gdzie stwarza przyjemną i funkcjonalną strefę świetlną.
- Regulowana wysokość zawieszenia pozwala na idealne dopasowanie oprawy do przestrzeni – przewód w oplocie tekstylnym można łatwo skrócić zgodnie z własnymi potrzebami.
- Oprawka żarówki E27 gwarantuje długotrwałą kompatybilność i wspiera zrównoważone rozwiązania dzięki możliwości łatwej wymiany żarówki w dowolnym momencie w przyszłości.
- Możliwość całkowicie indywidualnej konfiguracji oprawy oświetleniowej. W sekcji #tablink#diy#Do It Yourself## znajdziesz przegląd wszystkich użytych komponentów, które można łatwo łączyć, zmieniać i dostosowywać do Twoich potrzeb oraz stylu. W ten sposób z łatwością stworzysz oryginalne rozwiązanie na miarę – lub skontaktuj się z nami, a my zapewnimy Ci profesjonalną konfigurację oraz kompletny montaż oprawy.
Jaką żarówkę wybrać, aby drewniana lampa track CONE zapewniła idealny efekt świetlny i komfort wizualny?
W przypadku lampy wiszącej kluczową rolę odgrywa właściwy dobór źródła światła, który wpływa nie tylko na natężenie i kierunek światła, ale także na ogólny charakter oświetlenia pomieszczenia. Oferujemy dwie wersje, które pozwolą Ci dostosować oprawę do Twoich wyobrażeń i gustu:
- △ | Bez żarówki - sam wybierasz źródło światła i dopasowujesz je do swojego stylu. Polecamy żarówki E27 z dużym gwintem o zalecanej średnicy bańki do 65 mm.
- ▲ | Z żarówką - w zestawie znajduje się zalecany model BB-T02, który zapewnia idealne połączenie światła i designu.
Zastosowane materiały i wykonanie
Drewniana lampa do systemu listwowego E27 CONE została wykonana z wysokiej jakości, starannie dobranych materiałów. Dominującym elementem jest drewniany klosz z precyzyjnie obrobionego drewna topolowego, którego naturalne usłojenie sprawia, że każdy egzemplarz jest niepowtarzalny. Dodatkowe elementy konstrukcyjne wykonane są z wytrzymałego tworzywa termoutwardzalnego, które zapewnia niezawodne działanie i długą żywotność oprawy. Design produktu, uzupełniony idealnie dopasowanym przewodem w oplocie tekstylnym Made in Italy, podkreśla doskonałe wykonanie i najwyższą jakość zastosowanych elementów.
#text_banner#
#DIY-start# #DYI-components-start#
-
biały
- Konstrukcje i elementy do lamp: Adapter do opraw wiszących do systemu szynowego ADPT 3F | 230V, Wykończenie: biały
- Kable elektryczne do lamp: Biały kabel materiałowy 2x0,75 mm CottonMatt RC01 | matowy, VARIANTY: VARIANTY0
- Oprawki do żarówek: Oprawka metalowa E27 z kołnierzem na klosz Metalicas, Kolor: biały matowy
- Klosze do lamp: Mały klosz drewniany Cone XS | Ø15cm,
- Nasze usługi: Produkcja opraw oświetleniowych dekoracyjnych z kabli w oplocie i akcesoriów, Czas pracy: 1/2 godz (30 min)
- Żarówki LED: Przezroczysta żarówka LED ściemnialna E27 ST64 BeBulbs-T | 7W | CRI80, Temperatura barwowa kelwinów: 2700 K
-
czarny
- Konstrukcje i elementy do lamp: Adapter do opraw wiszących do systemu szynowego ADPT 3F | 230V, Wykończenie: czarny
- Kable elektryczne do lamp: Czarny kabel materiałowy 2x0,75 mm CottonMatt RC04 | matowy,
- Oprawki do żarówek: Oprawka metalowa E27 z kołnierzem na klosz Metalicas, Kolor: czarny
- Klosze do lamp: Mały klosz drewniany Cone XS | Ø15cm,
- Nasze usługi: Produkcja opraw oświetleniowych dekoracyjnych z kabli w oplocie i akcesoriów, Czas pracy: 1/2 godz (30 min)
- Żarówki LED: Przezroczysta żarówka LED ściemnialna E27 ST64 BeBulbs-T | 7W | CRI80, Temperatura barwowa kelwinów: 2700 K
-
brąz szczotkowany
- Konstrukcje i elementy do lamp: Adapter do opraw wiszących do systemu szynowego ADPT 3F | 230V, Wykończenie: czarny
- Kable elektryczne do lamp: Czarny kabel materiałowy 2x0,75 mm CottonMatt RC04 | matowy,
- Oprawki do żarówek: Oprawka metalowa E27 z kołnierzem na klosz Metalicas, Kolor: brąz szczotkowany
- Klosze do lamp: Mały klosz drewniany Cone XS | Ø15cm,
- Nasze usługi: Produkcja opraw oświetleniowych dekoracyjnych z kabli w oplocie i akcesoriów, Czas pracy: 1/2 godz (30 min)
- Żarówki LED: Przezroczysta żarówka LED ściemnialna E27 ST64 BeBulbs-T | 7W | CRI80, Temperatura barwowa kelwinów: 2700 K
#DYI-components-end# #DIY-konec#
Rysunek techniczny
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Oprawy oświetleniowe |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| napięcie zasilania: | AC | 230 V |
| dominujący materiał produktu: | metal |
| możliwość ściemniania: | nie |
| system: | Global Track |
| zalecane zastosowanie: | na korytarz, do sypialni, do salonu, do biura |
| sposób montażu: | do zawieszenia |
| dominujący kolor: | brązowy, biały, czarny |
| typ oprawy: | żyrandol |
| miejsce zastosowania: | wewnątrz (wewnętrzne) |
| kąt emisji światła: | powyżej 40° (szeroki) |
| typ zasilania: | podłączenie do kabla 230V |
| CRI (współczynnik oddawania barw): | CRI≥80 |
| rodzaj oprawy oświetleniowej: | szynowe |
| uściślenie dominującego koloru: | kolor brązu |
| marka: | Creative Cables - Official Retail Partner |
| napięcie wejściowe: | 230V AC |
| stopień ochrony: | IP20 |
| moc maksymalna: | 53 W |
| materiał: | drewno, metal |
| kąt świecenia: | 45° |
| oprawka: | E27 |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
