Szanowni Klienci, informujemy że w poniedziałek 15.04.2024 r. infolinia będzie nieczynna. Zamówienia w tym dniu będa realizowane bez przeszkód. Przepraszamy za utrudnienia, zespół Luxifer.pl

Profesjonalny sklep internetowy z częściami oświetleniowymi

Cieszymy się, że trafiłeś do naszego sklepu internetowego i do tego artykułu. W kilku punktach przedstawimy Ci naszą filozofię oraz wartości i zasady, którymi się kierujemy. Sprzedaż towarów za pośrednictwem sklepu internetowego i całego obszaru e-commerce jest do pewnego stopnia wirtualnym sposobem prowadzenia działalności handlowej. Istnieją jednak również znaczące różnice w jakości, fachowości i szybkości świadczonych usług, obsłudze klienta oraz wysyłce towarów. Zwracamy również szczególną uwagę na układ graficzny, zawartość i funkcjonalność naszego sklepu internetowego. Naszym celem jest oferowanie najlepszych możliwych usług w zakresie oświetlenia i indywidualnej produkcji opraw oświetleniowych.

Aby zdobyć Twoje zaufanie, podchodzimy do naszej pracy rzetelnie, odpowiedzialnie i z najlepszymi intencjami. Nie boimy się innowacji i każdego dnia ciężko pracujemy, aby poprawić poziom zadowolenia klientów. W stosunku do naszych klientów postępujemy zgodnie z zasadami FAIR-PLAY i szanujemy wszystkie wartości relacji biznesowych.

showroom_c_400px

Showroom_2a

Showroom_1a

Showroom_3c

Showroom_4a

Showroom_5b

DOŚWIADCZENIE PRACOWNIKÓW I TWÓRCÓW SKLEPU INTERNETOWEGO

Doświadczenie personelu, różnorodność oferty i jakość asortymentu to jedne z głównych zalet naszego sklepu internetowego. Nasz zespół składa się z profesjonalistów z sektora e-commerce, a także z wielu dziedzin i rzemiosł związanych z projektowaniem, produkcją lub instalacją oświetlenia. Możliwe, że i Ty zetkniesz się z naszymi ekspertami. Może to być kontakt mailowy lub telefoniczny. Możesz polegać na tym, że przekazywane przez nas informacje będą zawsze na wysokim poziomie merytorycznym i technicznym.

 PRODUKTY Z NASZEGO SKLEPU INTERNETOWEGO TESTUJEMY W PRAKTYCE...

Ofertę produktową naszego sklepu internetowego budujemy w oparciu o własne doświadczenie i wiedzę. Komponenty, części i elementy oświetleniowe są wykorzystywane przez nasz zespół profesjonalistów w instalacjach oświetleniowych. Konsultanci, instalatorzy i rzemieślnicy dostarczają nam doskonałych informacji zwrotnych na temat jakości technicznej i kompatybilności każdego produktu. W oparciu o tę wiedzę modyfikujemy lub poszerzamy ofertę naszego sklepu o nowe produkty. Ulepszamy istniejące produkty i poddajemy je dalszym testom.

Tylko dzięki własnym testom i doświadczeniu w montażu i składaniu opraw oświetleniowych możemy zagwarantować jakość naszego asortymentu. Nasze unikalne doświadczenie z komponentami, częściami, oprawami i elementami oświetleniowymi możemy również wykorzystać do tworzenia własnych tekstów i opisów produktów.

lighting testing

IDEALNE OPISY PRODUKTÓW, CZYLI DLACZEGO TWORZYMY WŁASNE TEKSTY?

W oparciu o doświadczenie, testy lub fizyczne obserwacje podczas rozpakowywania produktu, tworzymy własny opis produktu. Zazwyczaj producenci lub dostawcy towarów dostarczają podstawowe dane o produkcie, w tym uniwersalny opis swojego produktu. Dane te można znaleźć w większości sklepów internetowych w kraju. W naszej firmie uważamy taki opis produktu i obsługę klienta za niedoskonałe, dlatego tworzymy własne opisy produktów, do których dodajemy przede wszystkim ważne informacje z testowania lub montażu produktu.

Tam, gdzie inni kończą na wyjaśnieniu cech produktu i jego opisie, nasza praca dopiero się zaczyna. Na stworzenie opisu produktu możemy poświęcić nawet kilka godzin. Zwłaszcza jeśli uwzględnimy proces podłączenia, uruchomienia i testowania produktu w praktyce.

CHCEMY, ABYŚ SZYBKO DOWIEDZIAŁ SIĘ WSZYSTKIEGO, CO WAŻNE

Wiemy, że dzisiejsze czasy są szybkie. Myślimy o tym, co robimy z perspektywy naszych klientów. W opisach naszych produktów uwzględniamy również najczęściej zadawane przez nich pytania. Podkreślamy ważne cechy i funkcje produktu, abyś mógł szybko znaleźć jak najwięcej informacji na jego temat.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w sprzedaży, serwisie, montażu i instalacji opraw oświetleniowych dokładnie wiemy, na co zwracać uwagę podczas użytkowania i wyboru produktów. W razie jakichkolwiek pytań chętnie udzielimy dalszego wsparcia i porad dotyczących produktów.

Ecommerce-a-direct-marketing-1290x500

ZAPEŁNIONE MAGAZYNY I NIEZAWODNA DOSTĘPNOŚĆ!

Uważamy, że rzetelne informacje na temat dostępności towarów są uczciwym podejściem i obietnicą długoterminowych, sprawnych relacji biznesowych. Systematycznie i stale poszerzamy nasze możliwości magazynowe. Chętnie inwestujemy w systemy magazynowe i informatyczne, które niezawodnie oferują dostępność towarów i zapewniają dobrą obsługę klienta.

#zadzwon#