Podsufitka do lamp stylowa Ø126 mm

Kod: KRM126FFCVBO KRM126FFCVN Wybierz wariant
30,27 zł / szt 24,61 zł bez VAT
W magazynie W magazynie Wybierz wariant
Kolor
Chosen variant is not available. Reset selected parameters.
Możemy doręczyć do:
30.5.2024 30.5.2024 Wybierz wariant

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Stylowa podsufitka do lampy o średnicy Ø126 mm wyróżnia się swoim minimalistycznym designem, zastosowanymi materiałami i wysoką jakością techniczną. Stylowa metalowa podsufitka do lampy to jeden z najpopularniejszych komponentów do tworzenia opraw oświetleniowych, za pomocą których można stworzyć oświetlenie z dużym naciskiem na swoje indywidualne wymagania, gust i design. Produkt ten, który można zastosować jako podsufitkę do lampy wiszącej lub maskownicę do lampy ściennej, jest elementem estetycznym, który pełni funkcję połączenia kablowego między oprawą oświetleniową a przewodem elektrycznym. Ze względu na bardzo cienki kształt, połączenie kablowe powinno zostać wykonane w suficie podwieszanym lub w inny sposób podtynkowo. Ta osłona sufitowa do lampy jest szczególnie przydatna w przypadku sufitów z płyt gipsowo-kartonowych oraz sufitów modułowych. Metalowa podsufitka do lampy lub innego rodzaju oprawy oświetleniowej oferuje miłośnikom stylu minimalistycznego możliwość wyboru z kilku wersji kolorystycznych. Wygląd podsufitki metalowej lub całej oprawy oświetleniowej, której elementem będzie ta osłonka sufitowa lub ścienna, podkreśli również wybór odpowiedniego kabla w oplocie. Pobudź swoją kreatywność podczas tworzenia opraw oświetleniowych, korzystając z naszego wyjątkowego asortymentu komponentów.

Ten typ podsufitki lampy wraz z walcową blokadą kabla w oplocie został wykonany z metalu. Stylowa podsufitka metalowa nadaje bogaty wygląd oprawie oświetleniowej i jest także bardziej odporna na uszkodzenia mechaniczne.

O jakość stylowej podsufitki z metalu do lamp oraz jej produkcji zadbali włoscy mistrzowie światła. Produkt oferowany jest w następujących wariantach kolorystycznych:

  • biały matowy
  • czarny

Montaż

Stylową podsufitkę o średnicy Ø126 mm do żyrandola lub innego typu oprawy oświetleniowej można łatwo zdemontować dzięki systemowi śrub. Ponieważ maskownica sufitowa do lampy będzie podłączana do kabla elektrycznego, montażu powinna dokonać osoba o odpowiednich kwalifikacjach. Montaż na powierzchni takiej jak drewno, mur lub płyta gipsowo-kartonowa, jest wykonywany przy użyciu standardowej procedury montażowej. Śruby i kołki do montażu na ścianie lub suficie nie wchodzą w skład zestawu.

Specyfikacja

  • Stylowa podsufitka do lampy lub żyrandola
  • Średnica: Ø126 mm
  • 220-250 V
  • Certyfikat: CE
  • Stopień ochrony: IP20

Zastosowanie

  • Podsufitka do żyrandola
  • Maskownica do lampy

Parametry dodatkowe

Kategoria: Maskownice do lamp sufitowych - jednootworowe
Gwarancja: 2 lata
Stopień ochrony: IP20 (zastosowania wewnętrzne)
kolor: biały, czarny
materiał: metal
liczba otworów dolnych: 1
wymiary (Ø): 126mm
średnica otworu na kabel: 10mm
waga: 0,1323 kg

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: