Podsufitka do lamp porcelanowa Ø100 mm

Kod: KRSP2BIA KRSP2NER Wybierz wariant
42,73 zł / szt 34,74 zł bez VAT
W magazynie W magazynie Wybierz wariant
Kolor
Chosen variant is not available. Reset selected parameters.
Możemy doręczyć do:
30.5.2024 30.5.2024 Wybierz wariant

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Porcelanowa podsufitka do lampy o średnicy Ø100 mm wyróżnia się swoim rzemieślniczym ręcznym wykonaniem, designem i wysoką jakością techniczną. Ta podsufitka porcelanowa do lampy została wyprodukowana w sposób tradycyjny ręcznie we Włoszech przez włoskich mistrzów światła. To jeden z najpopularniejszych komponentów do tworzenia opraw oświetleniowych, za pomocą których można stworzyć oświetlenie z dużym naciskiem na swoje indywidualne wymagania, gust i design. Produkt ten, który można zastosować jako podsufitkę do lampy wiszącej lub maskownicę do lampy ściennej, jest elementem estetycznym, który pełni funkcję połączenia kablowego między oprawą oświetleniową a przewodem elektrycznym. Porcelanowa podsufitka do lampy lub innego rodzaju oprawy oświetleniowej oferuje miłośnikom designu możliwość wyboru z kilku wersji kolorystycznych. Wygląd podsufitki porcelanowej lub całej oprawy oświetleniowej, której elementem będzie ta osłonka sufitowa lub ścienna, podkreśli również wybór odpowiedniego kabla w oplocie. Pobudź swoją kreatywność podczas tworzenia opraw oświetleniowych, korzystając z naszego wyjątkowego asortymentu komponentów.

Ten typ podsufitki lampy został wykonany z porcelany. Porcelana składa się z mieszanki, której głównym składnikiem jest glinka kaolinowa. Porcelanowa rozeta lampy wymaga długiego i powolnego procesu wytwarzania wraz z końcowym procesem wypalania w wysokiej temperaturze. Następnie porcelanowe podsufitki są szkliwione, dzięki czemu ich kolor jest jasny i błyszczący. Wynikiem procesu produkcji jest podsufitka porcelanowa do lamp w eleganckim stylu.

O jakość podsufitki z porcelany do lamp oraz jej produkcji zadbali włoscy mistrzowie światła. Produkt oferowany jest w następujących wariantach kolorystycznych:

  • czarny
  • biały

Montaż

Podsufitkę porcelanową o średnicy Ø100 mm do żyrandola lub innego typu oprawy oświetleniowej można łatwo zdemontować dzięki systemowi śrub. Ponieważ maskownica sufitowa do lampy będzie podłączana do kabla elektrycznego, montażu powinna dokonać osoba o odpowiednich kwalifikacjach. Montaż na powierzchni takiej jak drewno, mur lub płyta gipsowo-kartonowa, jest wykonywany przy użyciu standardowej procedury montażowej. Śruby i kołki do montażu na ścianie lub suficie nie wchodzą w skład zestawu.

Specyfikacja

  • Podsufitka porcelanowa do lampy lub żyrandola
  • Średnica: Ø100 mm
  • 220-250 V
  • Certyfikat: CE
  • Stopień ochrony: IP20

Zastosowanie

  • Podsufitka do żyrandola
  • Maskownica do lampy

Parametry dodatkowe

Kategoria: Maskownice do lamp sufitowych - jednootworowe
Gwarancja: 2 lata
Stopień ochrony: IP20 (zastosowania wewnętrzne)
kolor: biały, czarny
materiał: porcelana
liczba otworów dolnych: 1
wymiary (Ø): 100mm
średnica otworu na kabel: 10mm
waga: 0,251 kg

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: