Ozdobny kabel "Marlene khaki" TP13 - bawełna z poliamidem

Kod: XZ3TP13 XZ2TP13 Wybierz wariant
22,25 zł / m 16,91 zł / m od 16,91 zł / m 18,09 zł bez VAT 13,75 zł bez VAT od 13,75 zł bez VAT
W magazynie W magazynie Wybierz wariant
Przekrój przewodu
Chosen variant is not available. Reset selected parameters.
Możemy doręczyć do:
30.5.2024 30.5.2024 Wybierz wariant
 • Oryginalna długość kabla na szpuli: 50m | Sprzedaż: po 1 metrze bieżącym (produkt cięty na miarę)

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Włochaty ozdobny kabel o kolorze jasnobrązowym khaki i oznaczeniu Marlene TP13 wyróżnia się wysoką jakością i zastosowanymi materiałami. Spiralny przewód elektryczny ozdobny można wykorzystać do tworzenia oświetlenia i opraw oświetleniowych zarówno dla wnętrz nowoczesnych, jak i w stylu retro. To właśnie jasnobrązowy włochaty przewód ozdobny spiralny może wchodzić w skład komponentów do tworzenia oświetlenia, z których stworzysz rozwiązania odpowiadające twoim indywidualnym potrzebom, gustowi i pożądanemu stylowi. Ponadto jasnobrązowy kabel ozdobny spiralny można wykorzystać w instalacji elektrycznej natynkowej, która jest bardzo popularna i praktyczna. Bądź kreatywny, uwolnij swoją fantazję i znajdź swój styl.

Włochaty jasnobrązowy kabel ozdobny z przewodami o kształcie spirali został wykonany z bawełny z poliamidem. Połączenie tych materiałów wyróżnia się wyjątkową powierzchnią o włochatym wyglądzie, który ewokuje czarujące stroje z powiewającymi piórami. Ozdobny przewód elektryczny w tym wykonaniu przypomina czar hollywoodzkich diw z lat 50. To pozycja obowiązkowa dla tych, którzy kochają czarujący styl i chcą nadać swojemu wnętrzu elegancję i magię. Kabel ozdobny Marlene TP13 przemawia do wszystkich dusz artystycznych, ponieważ po prostu przyciąga uwagę.

Jakość techniczną i bezpieczeństwo włochatego kabla ozdobnego Marlene TP13 o kolorze jasnobrązowym khaki zapewnia wysoki poziom wykonania MADE IN ITALY. Przewód elektryczny ozdobny w oplocie o jasnobrązowej włochatej powierzchni jest wyposażony w podwójną warstwę izolacyjną, znajdującą się pod zewnętrznym oplotem. Ta właściwość zwiększa nie tylko stopień ochrony, ale również wytrzymałość mechaniczną kabla. Jakość wykonania jasnobrązowego włochatego kabla spiralnego potwierdza certyfikat IMQ-HAR, który w Europie jest gwarancją najwyższej jakości. Nie oszczędzaj na bezpieczeństwie i wybierz wysokiej jakości produkt wyprodukowany w UE.

Kolorowy kabel ozdobny we włochatym oplocie z bawełny i poliamidu o kolorze jasnobrązowym khaki oferowany jest w poniższych wariantach:

 • 3x 0,75 mm - Marlene TP13
 • 2x 0,75 mm - Marlene TP13

Montaż

Włochaty ozdobny kabel Marlene TP13 o kolorze jasnobrązowym khaki jest produktem o wysokiej jakości i łatwym montażu. Ponieważ kabel elektryczny będzie podłączany do opraw oświetleniowych lub innych urządzeń elektrycznych, montażu powinna dokonać osoba o odpowiednich kwalifikacjach. Oferujemy kompletny asortyment produktów do montażu i tworzenia opraw oświetleniowych. Przy tworzeniu oświetlenia lub instalacji elektrycznej natynkowej retro stylu przydadzą się:

Specyfikacja

 • Włochaty jasnobrązowy khaki kabel dekoracyjny - elektryczny
 • Sprzedaż po 1 m.b.
 • Materiał: bawełna + poliamid
 • Średnica: 6,2mm 2x0,75 mm lub 6,6mm 3x0,75 mm
 • FRRTX 300/300V 2x0,75 mm lub 3x0,75 mm
 • Podwójna warstwa izolacyjna pod oplotem zewnętrznym dla zapewnienia bezpieczeństwa użytkowania
 • Oryginalna długość kabla na szpuli to 50 m
 • CEI 20-20, CEI 20-35, RoHS

Zastosowanie

 • Stworzenie oświetlenia w stylu retro
 • Natynkowa instalacja oświetlenia z użyciem kabla tekstylnego i żarówek LED

Często zadawane pytania:

 

Parametry dodatkowe

Kategoria: Przewody w oplocie tekstylnym
Gwarancja: 2 lata
Stopień ochrony: IP20 (zastosowania wewnętrzne)
kolor: brązowy
materiał: poliamid + bawełna
średnica kabla: standardowa, do 6,6 mm
przekrój przewodu: 2x 0,75 mm2, 3x 0,75 mm2
przekrój: pleciony
waga: 0,0594 kg/m

video

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: