Ozdobny kabel "Marlene czerwony" TP09 - bawełna z poliamidem

Kod: XZ3TP09 XZ2TP09 Wybierz wariant
23,79 zł / m 18,11 zł / m od 18,11 zł / m 19,34 zł bez VAT 14,72 zł bez VAT od 14,72 zł bez VAT
W magazynie (8-12 dni) W magazynie (8-12 dni) Wybierz wariant
Przekrój przewodu
Chosen variant is not available. Reset selected parameters.
Możemy doręczyć do:
8.5.2024 8.5.2024 Wybierz wariant
 • Oryginalna długość kabla na szpuli: 50m | Sprzedaż: po 1 metrze bieżącym (produkt cięty na miarę)

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Włochaty czerwony ozdobny kabel o oznaczeniu Marlene TP09 wyróżnia się wysoką jakością i zastosowanymi materiałami. Spiralny przewód elektryczny ozdobny można wykorzystać do tworzenia oświetlenia i opraw oświetleniowych zarówno dla wnętrz nowoczesnych, jak i w stylu retro. To właśnie czerwony włochaty przewód ozdobny spiralny może wchodzić w skład komponentów do tworzenia oświetlenia, z których stworzysz rozwiązania odpowiadające twoim indywidualnym potrzebom, gustowi i pożądanemu stylowi. Ponadto czerwony kabel ozdobny spiralny można wykorzystać w instalacji elektrycznej natynkowej, która jest bardzo popularna i praktyczna. Bądź kreatywny, uwolnij swoją fantazję i znajdź swój styl.

Włochaty czerwony kabel ozdobny z przewodami o kształcie spirali został wykonany z bawełny z poliamidem. Połączenie tych materiałów wyróżnia się wyjątkową powierzchnią o włochatym wyglądzie, który ewokuje czarujące stroje z powiewającymi piórami. Ozdobny przewód elektryczny w tym wykonaniu przypomina czar hollywoodzkich diw z lat 50. To pozycja obowiązkowa dla tych, którzy kochają czarujący styl i chcą nadać swojemu wnętrzu elegancję i magię. Kabel ozdobny Marlene TP09 przemawia do wszystkich dusz artystycznych, ponieważ po prostu przyciąga uwagę.

Jakość techniczną i bezpieczeństwo włochatego czerwonego kabla ozdobnego Marlene TP09 zapewnia wysoki poziom wykonania MADE IN ITALY. Przewód elektryczny ozdobny w oplocie o czerwonej włochatej powierzchni jest wyposażony w podwójną warstwę izolacyjną, znajdującą się pod zewnętrznym oplotem. Ta właściwość zwiększa nie tylko stopień ochrony, ale również wytrzymałość mechaniczną kabla. Jakość wykonania czerwonego włochatego kabla spiralnego potwierdza certyfikat IMQ-HAR, który w Europie jest gwarancją najwyższej jakości. Nie oszczędzaj na bezpieczeństwie i wybierz wysokiej jakości produkt wyprodukowany w UE.

Kolorowy kabel ozdobny we włochatym oplocie z bawełny i poliamidu o kolorze czerwonym oferowany jest w poniższych wariantach:

 • 3x 0,75 mm - Marlene TP09
 • 2x 0,75 mm - Marlene TP09

Montaż

Czerwony włochaty ozdobny kabel Marlene TP09 jest produktem o wysokiej jakości i łatwym montażu. Ponieważ kabel elektryczny będzie podłączany do opraw oświetleniowych lub innych urządzeń elektrycznych, montażu powinna dokonać osoba o odpowiednich kwalifikacjach. Oferujemy kompletny asortyment produktów do montażu i tworzenia opraw oświetleniowych. Przy tworzeniu oświetlenia lub instalacji elektrycznej natynkowej retro stylu przydadzą się:

Specyfikacja

 • Włochaty czerwony kabel dekoracyjny - elektryczny
 • Sprzedaż po 1 m.b.
 • Materiał: bawełna + poliamid
 • Średnica: 6,2mm 2x0,75 mm lub 6,6mm 3x0,75 mm
 • FRRTX 300/300V 2x0,75 mm lub 3x0,75 mm
 • Podwójna warstwa izolacyjna pod oplotem zewnętrznym dla zapewnienia bezpieczeństwa użytkowania
 • Oryginalna długość kabla na szpuli to 50 m
 • CEI 20-20, CEI 20-35, RoHS

Zastosowanie

 • Stworzenie oświetlenia w stylu retro
 • Natynkowa instalacja oświetlenia z użyciem kabla tekstylnego i żarówek LED

Często zadawane pytania:

 

Parametry dodatkowe

Kategoria: Przewody w oplocie tekstylnym
Gwarancja: 2 lata
Stopień ochrony: IP20 (zastosowania wewnętrzne)
kolor: czerwony
materiał: poliamid + bawełna
średnica kabla: standardowa, do 6,6 mm
przekrój przewodu: 2x 0,75 mm2, 3x 0,75 mm2
przekrój: pleciony
waga: 0,0594 kg/m

video

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: