Listwa LED wpuszczana na oświetlenie kierunkowe KLUŚ MICRO-30DEG-K
Kod: A00020A_1 A00020A_2 A00020A_3 A00020A07_1 A00020A07_2 A00020A07_3 A00020L10_1 A00020L10_2 A00020L10_3 Wybierz wariantOpis szczegółowy produktu
Listwa LED wpuszczana do zabudowania w wybranym materiale MICRO-30DEG-K jest przeznaczona do małoseryjnej produkcji i profesjonalnej realizacji oświetlenia kierunkowego w materiałach drewnopochodnych czy powierzchniach z karton-gipsu o grubości 12,5 mm. Konstrukcja listwy z wysokiej jakości stopu aluminium została zoptymalizowana pod kątem montażu jednej taśmy LED i umożliwia wykonanie oświetlenia pod kątem 30° z widoczną, estetyczną ramką do zakrycia rowka montażowego. Precyzyjne wykonanie techniczne w połączeniu z cenioną na całym świecie jakością produktów KLUŚ gwarantują doskonałe właściwości świetlne, wysoką wydajność i długą żywotność systemu oświetleniowego.
Ważne informacje sprzedażowe
Przedmiotem zamówienia i dostawy towaru jest tylko listwa LED wpuszczana MICRO-30DEG-K na oświetlenie kierunkowe o wybranej długości i wykończeniu / kolorze. Sama listwa aluminiowa nie tworzy pełnowartościowej oprawy oświetleniowej. Zalecamy dokupić także #tablink#difuzory#Dyfuzory## | #tablink#zaslepky#Zaślepki## | #tablink#montaz#Komponenty montażowe##, które zapewnią perfekcyjną funkcjonalność i wygląd Twojego oświetlenia.
- Wykończenie / kolor: Srebrny - (anodowany - eloksalowany), Czarny - (anodowany - eloksalowany), Biały - (lakierowany RAL9010)
- Długość / rozmiar: 1000 mm (± 1%) | 2005 mm (± 1%) | 3010 mm (± 1%)
Potrzebujesz dopasować listwę na dokładny wymiar? Skorzystaj z usługi #tablink#sluzby#skracanie listew profilowych LED na wymiar według podanych wymiarów##. Masz własne wyobrażenie idealnej oprawy oświetleniowej? Skorzystaj z naszej oferty #tablink#sluzby#produkcja opraw z listew profilowych LED i akcesoriów na zamówienie##. Stworzymy oświetlenie dokładnie według Twoich wymagań, z profesjonalnym wykonaniem i precyzyjnym rezultatem.
#text_banner#
Jakie zalecane sposoby zastosowania ma kierunkowa wpuszczana listwa do taśmy LED MICRO-30DEG-K?
Jeśli szukasz sposobu, aby stworzyć minimalistyczne oświetlenie kierunkowe taśmą LED w wybranym materiale, aluminiowa listwa MICRO-30DEG-K będzie idealnym wyborem. Oferuje ona profesjonalistom i doświadczonym użytkownikom elastyczność przy projektowaniu i konstrukcji opraw oświetleniowych z możliwością:
- Wpuszczania w uprzednio przygotowany rowek w wybranym materiale - listwę mocno osadza się w przygotowanym otworze w wybranym materiale (zazwyczaj w płytach pilśniowych lub gipsowo-kartonowych) za pomocą klejów montażowych. Delikatna ramka na obwodzie służy do estetycznego zakrycia spoiny montażowej, zapewniając czyste i eleganckie przejście bez wystających krawędzi. Listwę można zamontować również później, czyli nawet w już wykończonych lub istniejących powierzchniach i materiałach.
Jakie ważne właściwości techniczne oferuje wpuszczana kierunkowa listwa na taśmę LED MICRO-30DEG-K?
Wpuszczana aluminiowa listwa LED do zabudowy w wybranym materiale MICRO-30DEG-K jest wykonana z wysokiej jakości stopu aluminium, który zapewnia wysoką wytrzymałość, skuteczne odprowadzanie ciepła i odporność mechaniczną. Minimalistyczny, modułowy design pozwala na elastyczne i innowacyjne rozwiązania w zakresie indywidualnych instalacji oświetlenia kierunkowego taśmą LED. Poniżej zamieszczamy jej kluczowe cechy techniczne
- Geometria konstrukcyjna została opracowana tak, aby zapewnić kierunkową emisję strumienia światła pod kątem 30° względem powierzchni montażowej.
- Design produktu z delikatną ramką na obwodzie, która estetycznie zakrywa otwór montażowy oraz szczeliny dylatacyjne między listwą a przylegającym materiałem.
- Możliwość montażu łącznika do listew ZM - zapewnia solidne i precyzyjne połączenie, gwarantuje stabilność konstrukcji oraz ułatwia montaż dłuższych systemów oświetleniowych.
- Kompletna oprawa oświetleniowa złożona z oryginalnych komponentów i akcesoriów zapewnia stopień ochrony IP20.
- Szeroka oferta wysokiej klasy akcesoriów montażowych dla najwyższej jakości, niezawodności, długiej żywotności i wyjątkowych parametrów opraw oświetleniowych.
- Dostępność ELUMDAT do obliczania sztucznego oświetlenia.
Do jakich taśm LED nadaje się aluminiowa listwa wpuszczana na oświetlenie kierunkowe MICRO-30DEG-K?
Odpowiedni wybór źródła światła z kategorii taśmy LED, w tym zgodność z zaleceniami projektowymi są kluczowymi aspektami dla jakości i trwałości oświetlenia. Dla produktu MICRO-30DEG-K obowiązują następujące zalecenia:
- Do przestrzeni montażowej o szerokości 11,2 mm w listwie MICRO-30DEG-K zalecamy zainstalować 1x taśma LED o szerokości maks. 10 mm | Aby uzyskać ciągłą linię światła bez widocznych punktów diod LED zalecamy >180 diod LED / 1 metr bieżący (ten parametr wpływa na wybór kompatybilnego dyfuzora).
- Aby zapewnić wydajne chłodzenie wybranej taśmy świetlnej, zalecamy nieprzekraczanie całkowitego poboru mocy produkowanej oprawy: 15 W/1 metr bieżący (wartość ta może się różnić w zależności od warunków zastosowania listwy aluminiowej MICRO-30DEG-K).
- Odpowiednie i kompatybilne produkty z naszej oferty można znaleźć w zakładce #tablink#led-pasky#polecane taśmy LED##.
Jakie są podstawowe wskazówki dotyczące montażu wpuszczanej listwy LED do GK MICRO-30DEG-K?
Instalacja listwy LED na oświetlenie kierunkowe MICRO-30DEG-K wymaga profesjonalnego doświadczenia i odpowiedniego sprzętu montażowego lub warsztatowego. Ze względu na konieczność wykonania rowka montażowego w wybranym materiale produkt ten jest przeznaczony przede wszystkim dla profesjonalistów i wyspecjalizowanych firm montażowych. Załączony #tablink#videa#film produktowy## przedstawia przykładowe zastosowanie czy montaż listwy LED w karton-gipsie. Zamieszczamy również kilka ogólnych lub szczegółowych wskazówek dotyczących montażu:
- Zaślepki mocuje się na boku listwy. Wybrany dyfuzor umieszcza się wciśnięciem do listwy od przodu.
- Pełną ofertę akcesoriów znajdziesz w zakładkach w #souv#produktach powiązanych##.
Rysunek techniczny
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Listwy profilowe LED |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| EAN: | Wybierz wariant |
| kolor: | biały, szary, czarny |
| cechy szczególne: | do zabudowy |
| długość profilu: | 1 m, 2 m, 3 m |
| możliwe IP oprawy: | IP65 |
| liczba taśm LED: | 1 |
| łączenie profili: | ZM - zamek mały |
| szerokość profilu: | 0 - 27 mm |
| przekrój profilu/listwy: | prostokątny |
| typ montażu: | wpuszczany |
| środowisko: | wnętrze budynku |
| kierunek świecenia: | oświetlenie bezpośrednie |
| specyficzne umieszczenie profilu: | sufit kasetonowy, w meblach |
| typ profilu/listwy: | listwa na 1 taśmę LED |
| cel oświetlenia: | dodatkowe, kierunkowe |
| miejsce umieszczenia: | na suficie, na ścianie |
| system montażowy: | ZM |
| podłoże montażowe: | płyta gipsowo-kartonowa, drewno |
| marka: | KLUŚ - Official Distributor |
| kod SKU: | A00020A |
| wysokość: | 11,2 mm |
| szerokość: | 26,4 mm |
| tolerancja długości: | ±1% |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
| Firma produkcyjna : | KLUŚ Sp. z o.o. |
|---|---|
| Adres : | ul. Słoneczna 126 05-506 Kolonia Lesznowola, Polska |
| E-mail : | info@klusdesign.pl |
