Narożna listwa LED wpuszczana 45 stopni KLUŚ PAC-ALU
Kod: A04370A_1 A04370A_2 A04370A_3 Wybierz wariantOpis szczegółowy produktu
Listwa narożna LED Kluś PAC-ALU jest przeznaczona do małoseryjnej produkcji i profesjonalnej realizacji oświetlenia kierunkowego taśmą LED pod kątem 45°, z możliwością montażu powierzchniowego na niemal każdej powierzchni. Narożny kształt listwy umożliwia montaż w przejściach między różnymi materiałami lub powierzchniami. Precyzyjne wykonanie techniczne w połączeniu z cenioną na całym świecie jakością produktów KLUŚ gwarantują doskonałe właściwości świetlne, wysoką wydajność i długą żywotność systemu oświetleniowego.
Ważne informacje sprzedażowe
Przedmiotem zamówienia i dostawy towaru jest tylko narożna listwa LED wpuszczana PAC-ALU o wybranej długości i wykończeniu / kolorze. Sama listwa aluminiowa nie tworzy pełnowartościowej oprawy oświetleniowej. Zalecamy dokupić także #tablink#difuzory#Dyfuzory## | #tablink#zaslepky#Zaślepki## | #tablink#montaz#Komponenty montażowe##, które zapewnią perfekcyjną funkcjonalność i wygląd Twojego projektu.
- Wykończenie / kolor: Srebrny - (anodowany - eloksalowany)
- Długość / rozmiar: 1000 mm (± 1%) | 2005 mm (± 1%) | 3010 mm (± 1%)
Potrzebujesz dopasować listwę na dokładny wymiar? Skorzystaj z usługi #tablink#sluzby#skracanie listew profilowych LED na wymiar według podanych wymiarów##. Masz własny wyobrażenie idealnej oprawy oświetleniowej? Skorzystaj z naszej oferty #tablink#sluzby#produkcja opraw z listew profilowych LED i akcesoriów na zamówienie##. Stworzymy oświetlenie dokładnie według Twoich wymagań, z profesjonalnym wykonaniem i precyzyjnym rezultatem.
#text_banner#
Jakie zalecane sposoby zastosowania ma listwa narożna do taśmy LED PAC-ALU?
Jeśli szukasz sposobu, aby stworzyć minimalistyczne oświetlenie narożne taśmami LED z przejściami między różnymi powierzchniami i materiałami, aluminiowa listwa PAC-ALU będzie idealnym wyborem. Oferuje ona profesjonalistom i doświadczonym użytkownikom możliwość projektowania opraw oświetleniowych na oświetlenie kierunkowe z możliwością:
- Montażu powierzchniowego - w kierunku poziomym lub pionowym z kątem świecenia 45° umożliwia łatwy montaż w miejscach przejścia między dwoma różnymi materiałami lub powierzchniami.
- Wpuszczanie w wybraną powierzchnię - listwę można wbudować w wybrany materiał poprzez wyfrezowanie rowka montażowego, a następnie zamontowanie listwy. Wystająca krawędź listwy niezawodnie zakrywa drobne nierówności lub niedokładności krawędzi wycięcia.
Jakie ważne właściwości techniczne oferuje listwa narożna LED do taśm PAC-ALU?
Narożna listwa LED aluminiowa PAC-ALU do montażu natynkowego jest wykonana z wysokiej jakości stopu aluminium i zaprojektowana z naciskiem na funkcjonalny i technicznie dopracowany design. Zapewnia wysoką wytrzymałość, skuteczne odprowadzanie ciepła i odporność mechaniczną. Poniżej zamieszczamy jej kluczowe cechy techniczne
- Geometria konstrukcyjna listwy aluminiowej została zaprojektowana tak, aby strumień świetlny był kierowany pod kątem 45° względem powierzchni montażowej.
- Komora / przestrzeń / wytłoczka w tylnej części listwy, przeznaczona do ukrytego poprowadzenia kabli zasilających i instalacji elektrycznej, stanowi zaletę w przypadku rozległych projektów oświetleniowych, gdzie konieczne jest efektywne i uporządkowane zarządzanie zasilaniem elektrycznym.
- Kompletna oprawa oświetleniowa złożona z oryginalnych komponentów i akcesoriów zapewnia stopień ochrony IP20.
- Aby uzyskać wodoszczelność na poziomie IP65, konieczne jest dobranie odpowiedniej taśmy LED i odpowiednie uszczelnienie podczas instalacji dyfuzora w wybranych miejscach montażowych za pomocą przezroczystego silikonu. Nakłada się go na boki dolnej części profilu oraz na skrzydełka dyfuzora. Po nałożeniu silikonu należy zapewnić wystarczającą ilość czasu na jego utwardzenie. Zaleca się nałożenie takiej ilości silikonu, która zostanie delikatnie naniesiona wzdłuż krawędzi dyfuzora. Nadmiar silikonu należy usunąć i pozostawić do wyschnięcia.
- Szeroka oferta wysokiej klasy akcesoriów montażowych dla najwyższej jakości, niezawodności, długiej żywotności i wyjątkowych parametrów opraw oświetleniowych.
- Dostępność ELUMDAT do obliczania sztucznego oświetlenia.
Do jakich taśm LED nadaje się aluminiowa listwa narożna PAC-ALU?
Odpowiedni wybór źródła światła z kategorii taśmy LED, w tym zgodność z zaleceniami projektowymi są kluczowymi aspektami dla jakości i trwałości oświetlenia. Dla produktu PAC-ALU obowiązują następujące zalecenia:
- Do przestrzeni montażowej o szerokości 13,1 mm w listwie PAC-ALU zalecamy zainstalować 1x taśma LED o szerokości maks. 12 mm | Aby uzyskać ciągłą linię światła bez widocznych punktów diod LED zalecamy >180 diod LED / 1 metr bieżący (ten parametr wpływa na wybór kompatybilnego dyfuzora).
- Aby zapewnić wydajne chłodzenie wybranej taśmy świetlnej, zalecamy nieprzekraczanie całkowitego poboru mocy produkowanej oprawy: 15 W/1 metr bieżący (wartość ta może się różnić w zależności od warunków zastosowania listwy aluminiowej PAC-ALU).
- Odpowiednie i kompatybilne produkty z naszej oferty można znaleźć w zakładce #tablink#led-pasky#polecane taśmy LED##.
Jakie są podstawowe wskazówki dotyczące montażu narożnej listwy LED PAC-ALU?
Montaż oświetlenia narożników za pomocą listwy LED PAC-ALU wymaga profesjonalnego doświadczenia i odpowiedniego sprzętu montażowego lub warsztatowego. Przedstawiamy również kilka ogólnych i szczegółowych zaleceń:
- Zaślepki mocuje się na boku listwy. Wybrany dyfuzor umieszcza się wciśnięciem do listwy od przodu.
- Pełną ofertę akcesoriów znajdziesz w zakładkach w #souv#produktach powiązanych##.
Rysunek techniczny
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | forward-narozne-listwy-profilowe-led |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| EAN: | Wybierz wariant |
| kolor: | srebrny |
| cechy szczególne: | do zabudowy, kąt świecenia 45° |
| długość profilu: | 1 m, 2 m, 3 m |
| możliwe IP oprawy: | IP65 |
| liczba taśm LED: | 1 |
| łączenie profili: | ZM - zamek mały |
| szerokość profilu: | 28 mm - 56 mm |
| przekrój profilu/listwy: | trójkątny |
| typ montażu: | natynkowy, narożny, wpuszczany |
| środowisko: | wnętrze budynku, zewnętrzne |
| kierunek świecenia: | oświetlenie bezpośrednie |
| specyficzne umieszczenie profilu: | narożnik wewnętrzny |
| typ profilu/listwy: | listwa na 1 taśmę LED |
| cel oświetlenia: | kierunkowe |
| miejsce umieszczenia: | na suficie, na ścianie |
| podłoże montażowe: | płyta gipsowo-kartonowa, płytki, drewno |
| marka: | KLUŚ - Official Distributor |
| kod SKU: | A04370A |
| wysokość: | 10,5 mm |
| szerokość: | 30,4 mm |
| tolerancja długości: | ±1% |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
| Firma produkcyjna : | KLUŚ Sp. z o.o. |
|---|---|
| Adres : | ul. Słoneczna 126 05-506 Kolonia Lesznowola, Polska |
| E-mail : | info@klusdesign.pl |
