Ochronna listwa LED na róg ściany lub sufitu KLUŚ ROGER
Kod: A06885A_1 A06885A_2 A06885A_3 A06885A07_1 A06885A07_2 A06885A07_3 Wybierz wariantOpis szczegółowy produktu
Ochronna listwa narożna LED Kluś ROGER jest przeznaczona do małoseryjnej produkcji i profesjonalnej realizacji oświetlenia orientacyjnego narożników zewnętrznych taśmą LED. Jej solidna i wytrzymała aluminiowa konstrukcja skutecznie chroni narożniki ścian, sufitów i innych powierzchni przed uszkodzeniami mechanicznymi. Listwę można wyposażyć w jedną taśmę LED i zamontować na dowolnym narożniku pod kątem 90°. Precyzyjne wykonanie techniczne w połączeniu z cenioną na całym świecie jakością produktów KLUŚ gwarantują doskonałe właściwości świetlne, wysoką wydajność i długą żywotność systemu oświetleniowego.
Ważne informacje sprzedażowe
Przedmiotem zamówienia i dostawy towaru jest tylko listwa LED do ochrony narożników ROGER o wybranej długości i wykończeniu / kolorze. Sama listwa aluminiowa nie tworzy pełnowartościowej oprawy oświetleniowej. Zalecamy dokupić także #tablink#difuzory#Dyfuzory## | #tablink#zaslepky#Zaślepki## | #tablink#montaz#Komponenty montażowe##, które zapewnią perfekcyjną funkcjonalność i wygląd Twojego oświetlenia.
- Wykończenie / kolor: Srebrny - (anodowany - eloksalowany)
- Długość / rozmiar: 1000 mm (± 1%) | 2005 mm (± 1%)
Potrzebujesz dopasować listwę na dokładny wymiar? Skorzystaj z usługi #tablink#sluzby#skracanie listew profilowych LED na wymiar według podanych wymiarów##. Masz własny wyobrażenie idealnej oprawy oświetleniowej? Skorzystaj z naszej oferty #tablink#sluzby#produkcja opraw z listew profilowych LED i akcesoriów na zamówienie##. Stworzymy oświetlenie dokładnie według Twoich wymagań, z profesjonalnym wykonaniem i precyzyjnym rezultatem.
#text_banner#
Jakie zalecane sposoby zastosowania oferuje listwa do oświetlenia i ochrony narożników ROGER?
Jeśli szukasz sposobu na oświetlenie taśmami LED narożnika ściany lub sufitu, aluminiowa listwa ROGER będzie idealnym wyborem. Oferuje ona doświadczonym użytkownikom i profesjonalistom możliwość projektowania i konstruowania opraw oświetleniowych z możliwością:
- Montażu powierzchniowego - w kierunku poziomym lub pionowym. Listwa umożliwia uniwersalne zastosowanie do instalacji w dowolnym rogu pod kątem 90°.
Jakie ważne właściwości techniczne oferuje listwa LED do ochrony narożników ROGER ?
Narożna listwa LED aluminiowa ROGER do montażu natynkowego jest wykonana z wysokiej jakości stopu aluminium i zaprojektowana z naciskiem na funkcjonalny i technicznie dopracowany design. Zapewnia wysoką wytrzymałość, skuteczne odprowadzanie ciepła i odporność mechaniczną. Poniżej zamieszczamy jej kluczowe cechy techniczne
- Komora / przestrzeń / wytłoczka po bokach listwy, przeznaczona do ukrytego poprowadzenia kabli zasilających i instalacji elektrycznej, stanowi zaletę w przypadku rozległych projektów oświetleniowych, gdzie konieczne jest efektywne i uporządkowane zarządzanie zasilaniem elektrycznym.
- Możliwość montażu łącznika do listew ZM - zapewnia solidne i precyzyjne połączenie, gwarantuje stabilność konstrukcji oraz ułatwia montaż dłuższych systemów oświetleniowych.
- Kompletna oprawa oświetleniowa złożona z oryginalnych komponentów i akcesoriów zapewnia stopień ochrony IP20.
- Aby uzyskać wodoszczelność na poziomie IP65, konieczne jest dobranie odpowiedniej taśmy LED i odpowiednie uszczelnienie podczas instalacji dyfuzora w wybranych miejscach montażowych za pomocą przezroczystego silikonu.
- Dostępne są kolorowe oraz fosforyzujące dyfuzory światła, pozwalające uzyskać pożądany efekt oświetlenia orientacyjnego.
- Szeroka oferta wysokiej klasy akcesoriów montażowych dla najwyższej jakości, niezawodności, długiej żywotności i wyjątkowych parametrów opraw oświetleniowych.
- Dostępność ELUMDAT do obliczania sztucznego oświetlenia.
Do jakich taśm LED nadaje się aluminiowa listwa do ochrony i oświetlenia narożników ROGER ?
Odpowiedni wybór źródła światła z kategorii taśmy LED, w tym zgodność z zaleceniami projektowymi są kluczowymi aspektami dla jakości i trwałości oświetlenia. Dla produktu ROGER obowiązują następujące zalecenia:
- Do przestrzeni montażowej o szerokości 3,8 mm w listwie ROGER zalecamy zainstalować 1x taśma LED o szerokości maks. 3 mm | Aby uzyskać ciągłą linię światła bez widocznych punktów diod LED zalecamy >180 diod LED / 1 metr bieżący (ten parametr wpływa na wybór kompatybilnego dyfuzora).
- Aby zapewnić wydajne chłodzenie wybranej taśmy świetlnej, zalecamy nieprzekraczanie całkowitego poboru mocy produkowanej oprawy: 5 W/1 metr bieżący (wartość ta może się różnić w zależności od warunków zastosowania listwy aluminiowej ROGER ).
- Odpowiednie i kompatybilne produkty z naszej oferty można znaleźć w zakładce #tablink#led-pasky#polecane taśmy LED##.
Jakie są podstawowe wskazówki dotyczące montażu ochronnej listwy LED narożnej na mur, ścianę czy sufit LED ROGER ?
Montaż oświetlenia narożników za pomocą listwy LED ROGER wymaga profesjonalnego doświadczenia i odpowiedniego sprzętu montażowego lub warsztatowego. Przedstawiamy również kilka ogólnych i szczegółowych zaleceń:
- Mocowanie listwy na wybranej powierzchni za pomocą kleju montażowego.
- Zaślepki mocuje się na boku listwy. Wybrany dyfuzor umieszcza się wciśnięciem do listwy od przodu.
- Pełną ofertę akcesoriów znajdziesz w zakładkach w #souv#produktach powiązanych##.
Rysunek techniczny
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | forward-narozne-listwy-profilowe-led |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| EAN: | Wybierz wariant |
| kolor: | srebrny, biały, czarny |
| cechy szczególne: | ochrona narożników |
| długość profilu: | 1 m, 2 m, 3 m |
| możliwe IP oprawy: | IP65 |
| liczba taśm LED: | 1 |
| łączenie profili: | ZM - zamek mały |
| szerokość profilu: | 28 mm - 56 mm |
| przekrój profilu/listwy: | kształt litery L |
| typ montażu: | natynkowy, narożny |
| środowisko: | wnętrze budynku, zewnętrzne |
| kierunek świecenia: | oświetlenie bezpośrednie |
| specyficzne umieszczenie profilu: | ochrona narożników, narożnik zewnętrzny |
| typ profilu/listwy: | listwa na 1 taśmę LED |
| cel oświetlenia: | orientacyjne, kierunkowe |
| miejsce umieszczenia: | na suficie, na ścianie |
| marka: | KLUŚ - Official Distributor |
| kod SKU: | A06885 |
| wysokość: | 31,15 mm |
| szerokość: | 31,15 mm |
| tolerancja długości: | ±1% |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
| Firma produkcyjna : | KLUŚ Sp. z o.o. |
|---|---|
| Adres : | ul. Słoneczna 126 05-506 Kolonia Lesznowola, Polska |
| E-mail : | info@klusdesign.pl |
