Listwa LED narożna 45 stopni KLUŚ 45-PLUS
Kod: A00005A_1 A00005A_2 A00005A_3 A00005A07_1 A00005A07_2 A00005A07_3 A00005L10OD_1 A00005L10OD_2 A00005L10OD_3 Wybierz wariantOpis szczegółowy produktu
Listwa narożna LED Kluś 45-PLUS jest przeznaczona do małoseryjnej produkcji i profesjonalnej realizacji oświetlenia kierunkowego taśmą LED pod kątem 45°, z możliwością montażu powierzchniowego na niemal każdej powierzchni. Narożny kształt listwy pozwala na łatwe dopasowanie jej do przejść między dwoma materiałami lub powierzchniami. Precyzyjne wykonanie techniczne w połączeniu z cenioną na całym świecie jakością produktów KLUŚ gwarantują doskonałe właściwości świetlne, wysoką wydajność i długą żywotność systemu oświetleniowego.
Ważne informacje sprzedażowe
Przedmiotem zamówienia i dostawy towaru jest tylko listwa LED narożna 45-PLUS o wybranej długości i wykończeniu / kolorze. Sama listwa aluminiowa nie tworzy pełnowartościowej oprawy oświetleniowej. Zalecamy dokupić także #tablink#difuzory#Dyfuzory## | #tablink#zaslepky#Zaślepki## | #tablink#montaz#Komponenty montażowe##, które zapewnią perfekcyjną funkcjonalność i wygląd Twojego projektu.
- Wykończenie / kolor: Srebrny - (anodowany - eloksalowany) | Czarny - (anodowany - eloksalowany) | Biały - (lakierowany RAL9010)
- Długość / rozmiar: 1000 mm (± 1%) | 2005 mm (± 1%) | 3010 mm (± 1%)
Potrzebujesz dopasować listwę na dokładny wymiar? Skorzystaj z usługi #tablink#sluzby#skracanie listew profilowych LED na wymiar według podanych wymiarów##. Masz własny wyobrażenie idealnej oprawy oświetleniowej? Skorzystaj z naszej oferty #tablink#sluzby#produkcja opraw z listew profilowych LED i akcesoriów na zamówienie##. Stworzymy oświetlenie dokładnie według Twoich wymagań, z profesjonalnym wykonaniem i precyzyjnym rezultatem.
#text_banner#
Jakie zalecane sposoby zastosowania ma listwa narożna do taśmy LED 45-PLUS?
Jeśli szukasz sposobu, aby stworzyć minimalistyczne oświetlenie narożne taśmami LED z przejściami między różnymi powierzchniami i materiałami, aluminiowa listwa 45-PLUS będzie idealnym wyborem. Oferuje ona profesjonalistom i doświadczonym użytkownikom możliwość projektowania opraw oświetleniowych na oświetlenie kierunkowe z możliwością:
- Montażu powierzchniowego - w kierunku poziomym lub pionowym z kątem świecenia 45° umożliwia łatwy montaż w miejscach przejścia między dwoma różnymi materiałami lub powierzchniami.
- Zawieszenia lub zwieszenia z sufitu lub ściany - w kierunku poziomym lub pionowym za pomocą stalowej linki lub pręta ze stali nierdzewnej.
- Tworzenie konstrukcji geometrycznych 3D - dzięki systemowi połączeń mechanicznych można tworzyć podświetlane konstrukcje 3D.
Jakie ważne właściwości techniczne oferuje listwa narożna LED do taśm 45-PLUS?
Narożna listwa LED aluminiowa 45-PLUS do montażu natynkowego jest wykonana z wysokiej jakości stopu aluminium i zaprojektowana z naciskiem na funkcjonalny i technicznie dopracowany design. Zapewnia wysoką wytrzymałość, skuteczne odprowadzanie ciepła i odporność mechaniczną. Poniżej zamieszczamy jej kluczowe cechy techniczne
- Geometria konstrukcyjna listwy aluminiowej została zaprojektowana tak, aby strumień świetlny był kierowany pod kątem 45° względem powierzchni montażowej.
- Możliwość montażu łącznika do listew ZM - zapewnia solidne i precyzyjne połączenie, gwarantuje stabilność konstrukcji oraz ułatwia montaż dłuższych systemów oświetleniowych.
- Kompletna oprawa oświetleniowa złożona z oryginalnych komponentów i akcesoriów zapewnia stopień ochrony IP20.
- Szeroka oferta wysokiej klasy akcesoriów montażowych dla najwyższej jakości, niezawodności, długiej żywotności i wyjątkowych parametrów opraw oświetleniowych.
- Dostępność ELUMDAT do obliczania sztucznego oświetlenia.
Do jakich taśm LED nadaje się aluminiowa listwa narożna 45-PLUS?
Odpowiedni wybór źródła światła z kategorii taśmy LED, w tym zgodność z zaleceniami projektowymi są kluczowymi aspektami dla jakości i trwałości oświetlenia. Dla produktu 45-PLUS obowiązują następujące zalecenia:
- Do przestrzeni montażowej o szerokości 8,5 mm w listwie 45-PLUS zalecamy zainstalować 1x taśma LED o szerokości maks. 8 mm | Aby uzyskać ciągłą linię światła bez widocznych punktów diod LED zalecamy >120 diod LED / 1 metr bieżący (ten parametr wpływa na wybór kompatybilnego dyfuzora).
- Aby zapewnić wydajne chłodzenie wybranej taśmy świetlnej, zalecamy nieprzekraczanie całkowitego poboru mocy produkowanej oprawy: 12 W/1 metr bieżący (wartość ta może się różnić w zależności od warunków zastosowania listwy aluminiowej 45-PLUS).
- Odpowiednie i kompatybilne produkty z naszej oferty można znaleźć w zakładce #tablink#led-pasky#polecane taśmy LED##.
Jakie są podstawowe wskazówki dotyczące montażu narożnej listwy LED 45-PLUS?
Montaż oświetlenia narożników za pomocą listwy LED 45-PLUS wymaga profesjonalnego doświadczenia i odpowiedniego sprzętu montażowego lub warsztatowego. Przedstawiamy również kilka ogólnych i szczegółowych zaleceń:
- Zaślepki mocuje się na boku listwy. Wybrany dyfuzor umieszcza się wciśnięciem do listwy od przodu.
- Pełną ofertę akcesoriów znajdziesz w zakładkach w #souv#produktach powiązanych##.
Rysunek techniczny
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | forward-narozne-listwy-profilowe-led |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| EAN: | Wybierz wariant |
| kolor: | srebrny, biały, czarny |
| cechy szczególne: | kąt świecenia 45° |
| długość profilu: | 1 m, 2 m, 3 m |
| możliwe IP oprawy: | IP20 |
| liczba taśm LED: | 1 |
| łączenie profili: | ZM - zamek mały |
| szerokość profilu: | 0 - 27 mm |
| przekrój profilu/listwy: | trójkątny |
| typ montażu: | natynkowy, narożny |
| środowisko: | wnętrze budynku |
| kierunek świecenia: | oświetlenie bezpośrednie |
| specyficzne umieszczenie profilu: | narożnik wewnętrzny |
| typ profilu/listwy: | listwa na 1 taśmę LED |
| cel oświetlenia: | dodatkowe, kierunkowe |
| miejsce umieszczenia: | na suficie, na ścianie |
| system montażowy: | ZM |
| marka: | KLUŚ - Official Distributor |
| kod SKU: | A00005 |
| wysokość: | 19 mm |
| szerokość: | 19 mm |
| tolerancja długości: | ±1% |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
| Firma produkcyjna : | KLUŚ Sp. z o.o. |
|---|---|
| Adres : | ul. Słoneczna 126 05-506 Kolonia Lesznowola, Polska |
| E-mail : | info@klusdesign.pl |
