Profil LED do zabudowy GK 12,5 mm KLUŚ GIZA-LL-T
Kod: A00016A_1 A00016A_2 A00016A_3 Wybierz wariantOpis szczegółowy produktu
Końcowa listwa LED do karton-gipsu 12,5 mm, płyt czy płytek PDS-T-BOK jest przeznaczona do małoseryjnej produkcji i profesjonalnej realizacji oświetlenia w suficie podwieszanym lub ścianach z karton-gipsu o grubości 12,5 mm. Konstrukcja listwy z wysokiej jakości stopu aluminium została zoptymalizowana pod kątem montażu jednej taśmy LED i umożliwia tworzenie czystych, bezramkowych linii świetlnych, w tym kształtów wielokątnych zgodnie z indywidualnymi wymaganiami architektonicznymi. Precyzyjne wykonanie techniczne w połączeniu z cenioną na całym świecie jakością produktów KLUŚ gwarantują doskonałe właściwości świetlne, wysoką wydajność i długą żywotność systemu oświetleniowego.
Ważne informacje sprzedażowe
Przedmiotem zamówienia i dostawy towaru jest tylko końcowa listwa LED na krawędź PDS-T-BOK o wybranej długości i wykończeniu / kolorze. Sama listwa aluminiowa nie tworzy pełnowartościowej oprawy oświetleniowej. Zalecamy dokupić także #tablink#difuzory#Dyfuzory## | #tablink#zaslepky#Zaślepki## | #tablink#montaz#Komponenty montażowe##, które zapewnią perfekcyjną funkcjonalność i wygląd Twojego oświetlenia.
- Wykończenie / kolor: Srebrny - (anodowany - eloksalowany)
- Długość / rozmiar: 1000 mm (± 1%) | 2005 mm (± 1%) | 3010 mm (± 1%)
Potrzebujesz dopasować listwę na dokładny wymiar? Skorzystaj z usługi #tablink#sluzby#skracanie listew profilowych LED na wymiar według podanych wymiarów##. Masz własne wyobrażenie idealnej oprawy oświetleniowej? Skorzystaj z naszej oferty #tablink#sluzby#produkcja opraw z listew profilowych LED i akcesoriów na zamówienie##. Stworzymy oświetlenie dokładnie według Twoich wymagań, z profesjonalnym wykonaniem i precyzyjnym rezultatem.
#text_banner#
Jakie zalety i zalecane sposoby zastosowania ma końcowa listwa do zabudowy do taśm LED PDS-T-BOK ?
Jeśli szukasz sposobu, aby stworzyć kompaktowe oświetlenie krawędzi karton-gipsu, płytek czy płyt taśmą LED, aluminiowa listwa końcowa PDS-T-BOK będzie idealnym wyborem. Oferuje ona profesjonalistom i doświadczonym użytkownikom możliwość projektowania i konstruowania opraw oświetleniowych z możliwością
- Zabudowy na krawędzi karton-gipsu - w zależności od sposobu montażu listwę można wykorzystać do montażu na krawędzi nowo budowanych oraz istniejących sufitów podwieszanych. Dzięki montażowi wykonywanemu wyłącznie od strony widocznej (czołowej) listwę można zamontować również dodatkowo, czyli w już ukończonych lub istniejących sufitach gipsowo-kartonowych. Znacznie ułatwia to instalację podczas remontów lub przebudowy wnętrz.
- Zabudowy na krawędzi płytek czy okładziny - w szczególnych przypadkach można je wykorzystać jako listwy końcowe do płytek okładziny lub innych materiałów wykończeniowych.
Jakie ważne właściwości techniczne oferuje końcowa listwa do zabudowy na taśmę LED PDS-T-BOK ?
Końcowa aluminiowa listwa LED do zabudowy GK PDS-T-BOK jest wykonana z wysokiej jakości stopu aluminium, który zapewnia wysoką wytrzymałość, skuteczne odprowadzanie ciepła i odporność mechaniczną. Kompaktowy, modułowy design pozwala na elastyczne i innowacyjne rozwiązania w zakresie indywidualnych instalacji oświetlenia taśmą LED krawędzi karton-gipsu. Poniżej zamieszczamy jej kluczowe cechy techniczne
- Design produktu umożliwiająca montaż bezramkowy w połączeniu z płytami gipsowo-kartonowymi o grubości 12,5 mm.
- Kompletna oprawa oświetleniowa złożona z oryginalnych komponentów i akcesoriów zapewnia stopień ochrony IP20.
- Aby uzyskać wodoszczelność na poziomie IP65, konieczne jest dobranie odpowiedniej taśmy LED i odpowiednie uszczelnienie podczas instalacji dyfuzora w wybranych miejscach montażowych za pomocą przezroczystego silikonu. Nakłada się go na boki dolnej części profilu oraz na skrzydełka dyfuzora. Zaleca się nałożenie takiej ilości silikonu, która zostanie delikatnie naniesiona wzdłuż krawędzi dyfuzora. Nadmiar silikonu należy usunąć i pozostawić do wyschnięcia.
- Szeroka oferta wysokiej klasy akcesoriów montażowych dla najwyższej jakości, niezawodności, długiej żywotności i wyjątkowych parametrów opraw oświetleniowych.
- Dostępność ELUMDAT do obliczania sztucznego oświetlenia.
Do jakich taśm LED nadaje się aluminiowa listwa do zabudowy na oświetlenie krawędzi wybranego materiału PDS-T-BOK ?
Odpowiedni wybór źródła światła z kategorii taśmy LED, w tym zgodność z zaleceniami projektowymi są kluczowymi aspektami dla jakości i trwałości oświetlenia. Dla produktu PDS-T-BOK obowiązują następujące zalecenia:
- Do przestrzeni montażowej o szerokości 14 mm w listwie PDS-T-BOK zalecamy zainstalować 1x taśma LED o szerokości maks. 12 mm | Aby uzyskać ciągłą linię światła bez widocznych punktów diod LED zalecamy >120 diod LED / 1 metr bieżący (ten parametr wpływa na wybór kompatybilnego dyfuzora).
- Aby zapewnić wydajne chłodzenie wybranej taśmy świetlnej, zalecamy nieprzekraczanie całkowitego poboru mocy produkowanej oprawy: 19 W/1 metr bieżący (wartość ta może się różnić w zależności od warunków zastosowania listwy aluminiowej PDS-T-BOK ).
- Odpowiednie i kompatybilne produkty z naszej oferty można znaleźć w zakładce #tablink#led-pasky#polecane taśmy LED##.
Jakie są podstawowe wskazówki dotyczące montażu listwy LED do zabudowy na krawędź GK PDS-T-BOK ?
Instalacja listwy LED PDS-T-BOK wymaga profesjonalnego doświadczenia i odpowiedniego sprzętu montażowego lub warsztatowego. Ze względu na konieczność integracji listwy z konstrukcją gipsowo-kartonową oraz wykonania związanych z tym prac wykończeniowych, takich jak szlifowanie i szpachlowanie, produkt ten jest przeznaczony przede wszystkim dla profesjonalistów i wyspecjalizowanych firm montażowych. Zamieszczamy również kilka ogólnych lub szczegółowych wskazówek dotyczących montażu:
- Podczas montażu listwy PDS-T-BOK w wybranej powierzchni wykorzystaj dyfuzor techniczny. Podczas prac budowlanych skutecznie chroni on obszar oświetleniowy przed kurzem i zanieczyszczeniami. Po zakończeniu prac budowlanych dyfuzor techniczny należy wyjąć i zastąpić go ostatecznym dyfuzorem oświetleniowym.
- Zaślepki mocuje się na boku listwy. Wybrany dyfuzor umieszcza się wciśnięciem do listwy od przodu.
- Pełną ofertę akcesoriów znajdziesz w zakładkach w #souv#produktach powiązanych##.
Rysunek techniczny
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Listwy profilowe LED |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| EAN: | Wybierz wariant |
| kolor: | srebrny |
| cechy szczególne: | do zabudowy |
| długość profilu: | 1 m, 2 m, 3 m |
| możliwe IP oprawy: | IP65 |
| liczba taśm LED: | 1 |
| łączenie profili: | ZM - zamek mały |
| szerokość profilu: | 28 mm - 56 mm |
| przekrój profilu/listwy: | prostokątny |
| typ montażu: | do zabudowy |
| środowisko: | wnętrze budynku, zewnętrzne |
| kierunek świecenia: | oświetlenie bezpośrednie |
| typ profilu/listwy: | listwa na 1 taśmę LED |
| cel oświetlenia: | główne |
| miejsce umieszczenia: | na suficie, na ścianie |
| podłoże montażowe: | płyta gipsowo-kartonowa, płytki |
| marka: | KLUŚ - Official Distributor |
| kod SKU: | A02479N |
| wysokość: | 12 mm |
| szerokość: | 36 mm |
| tolerancja długości: | ±1% |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
| Firma produkcyjna : | KLUŚ Sp. z o.o. |
|---|---|
| Adres : | ul. Słoneczna 126 05-506 Kolonia Lesznowola, Polska |
| E-mail : | info@klusdesign.pl |
