Kierunkowa listwa LED do zabudowy GK 12,5 mm KLUŚ MICRO-30DEG-KOZ
Kod: A00021N_1 A00021N_2 A00021N_3 Wybierz wariantOpis szczegółowy produktu
Listwa LED do zabudowania w karton-gipsie MICRO-30DEG-KOZ jest przeznaczona do małoseryjnej produkcji i profesjonalnej realizacji oświetlenia kierunkowego w suficie podwieszanym lub ścianach z karton-gipsu o grubości 12,5 mm. Konstrukcja listwy z wysokiej jakości stopu aluminium została zoptymalizowana pod kątem montażu jednej taśmy LED i umożliwia tworzenie czystych, bezramkowych linii świetlnych z oświetleniem pod kątem 30°. Precyzyjne wykonanie techniczne w połączeniu z cenioną na całym świecie jakością produktów KLUŚ gwarantują doskonałe właściwości świetlne, wysoką wydajność i długą żywotność systemu oświetleniowego.
Ważne informacje sprzedażowe
Przedmiotem zamówienia i dostawy towaru jest tylko listwa LED na oświetlenie kierunkowe do zabudowy w karton-gipsie MICRO-30DEG-KOZ o wybranej długości i wykończeniu / kolorze. Sama listwa aluminiowa nie tworzy pełnowartościowej oprawy oświetleniowej. Zalecamy dokupić także #tablink#difuzory#Dyfuzory## | #tablink#zaslepky#Zaślepki## | #tablink#montaz#Komponenty montażowe##, które zapewnią perfekcyjną funkcjonalność i wygląd Twojego oświetlenia.
- Wykończenie / kolor: Srebrny - (nieanodowany)
- Długość / rozmiar: 1000 mm (± 1%) | 2005 mm (± 1%) | 3010 mm (± 1%)
Potrzebujesz dopasować listwę na dokładny wymiar? Skorzystaj z usługi #tablink#sluzby#skracanie listew profilowych LED na wymiar według podanych wymiarów##. Masz własne wyobrażenie idealnej oprawy oświetleniowej? Skorzystaj z naszej oferty #tablink#sluzby#produkcja opraw z listew profilowych LED i akcesoriów na zamówienie##. Stworzymy oświetlenie dokładnie według Twoich wymagań, z profesjonalnym wykonaniem i precyzyjnym rezultatem.
#text_banner#
Jakie zalecane sposoby zastosowania ma kierunkowa listwa do zabudowy do taśmy LED do zabudowania w GK MICRO-30DEG-KOZ?
Jeśli szukasz sposobu, aby stworzyć minimalistyczne oświetlenie kierunkowe sufitu podwieszanego taśmą LED do sufitu z karton-gipsu, aluminiowa listwa MICRO-30DEG-KOZ będzie idealnym wyborem. Oferuje ona profesjonalistom i doświadczonym użytkownikom elastyczność przy projektowaniu i konstruowaniu opraw oświetleniowych wallwasher do sufitów podwieszanych z możliwością:
- Zabudowy w karton-gipsie - umożliwia jej montaż w suficie GK lub ściance działowej w dowolnym miejscu, przy czym montaż odbywa się wyłącznie od strony widocznej (czołowej) w przygotowanym wcześniej otworze montażowym. Dzięki temu rozwiązaniu listwę można zamontować również dodatkowo, czyli nawet w już ukończonych lub istniejących sufitach z karton-gipsu i podwieszanych bez konieczności ingerencji w konstrukcję nośną. Znacznie ułatwia to instalację podczas remontów lub przebudowy wnętrz.
Jakie ważne właściwości techniczne oferuje listwa do zabudowy GK na taśmę LED MICRO-30DEG-KOZ?
Aluminiowa listwa LED do zabudowy GK MICRO-30DEG-KOZ jest wykonana z wysokiej jakości stopu aluminium, który zapewnia wysoką wytrzymałość, skuteczne odprowadzanie ciepła i odporność mechaniczną. Minimalistyczny, modułowy design pozwala na elastyczne i innowacyjne rozwiązania w zakresie indywidualnych instalacji oświetlenia taśmą LED w karton-gipsie. Poniżej zamieszczamy jej kluczowe cechy techniczne
- Geometria konstrukcyjna została opracowana tak, aby zapewnić kierunkową emisję strumienia światła pod kątem 30° względem powierzchni montażowej.
- Design produktu umożliwiająca montaż bezramkowy w połączeniu z płytami gipsowo-kartonowymi o grubości 12,5 mm.
- Możliwość montażu łącznika do listew ZM - zapewnia solidne i precyzyjne połączenie, gwarantuje stabilność konstrukcji oraz ułatwia montaż dłuższych systemów oświetleniowych.
- Kompletna oprawa oświetleniowa złożona z oryginalnych komponentów i akcesoriów zapewnia stopień ochrony IP20.
- Szeroka oferta wysokiej klasy akcesoriów montażowych dla najwyższej jakości, niezawodności, długiej żywotności i wyjątkowych parametrów opraw oświetleniowych.
- Dostępność ELUMDAT do obliczania sztucznego oświetlenia.
Do jakich taśm LED nadaje się aluminiowa listwa do zabudowy na oświetlenie sufitu z karton-gipsu MICRO-30DEG-KOZ?
Odpowiedni wybór źródła światła z kategorii taśmy LED, w tym zgodność z zaleceniami projektowymi są kluczowymi aspektami dla jakości i trwałości oświetlenia. Dla produktu MICRO-30DEG-KOZ obowiązują następujące zalecenia:
- Do przestrzeni montażowej o szerokości 11,2 mm w listwie MICRO-30DEG-KOZ zalecamy zainstalować 1x taśma LED o szerokości maks. 10 mm | Aby uzyskać ciągłą linię światła bez widocznych punktów diod LED zalecamy >180 diod LED / 1 metr bieżący (ten parametr wpływa na wybór kompatybilnego dyfuzora).
- Aby zapewnić wydajne chłodzenie wybranej taśmy świetlnej, zalecamy nieprzekraczanie całkowitego poboru mocy produkowanej oprawy: 15 W/1 metr bieżący (wartość ta może się różnić w zależności od warunków zastosowania listwy aluminiowej MICRO-30DEG-KOZ).
- Odpowiednie i kompatybilne produkty z naszej oferty można znaleźć w zakładce #tablink#led-pasky#polecane taśmy LED##.
Jakie są podstawowe wskazówki dotyczące montażu kierunkowej listwy LED do zabudowy GK MICRO-30DEG-KOZ?
Instalacja listwy LED na kierunkowe oświetlenie sufitu podwieszanego MICRO-30DEG-KOZ wymaga profesjonalnego doświadczenia i odpowiedniego sprzętu montażowego lub warsztatowego. Ze względu na konieczność integracji listwy z konstrukcją gipsowo-kartonową oraz wykonania związanych z tym prac wykończeniowych, takich jak szlifowanie i szpachlowanie, produkt ten jest przeznaczony przede wszystkim dla profesjonalistów i wyspecjalizowanych firm montażowych. Załączony #tablink#videa#film produktowy## przedstawia przykładowe zastosowanie czy montaż listwy LED w wybranym materiale. Zamieszczamy również kilka ogólnych lub szczegółowych wskazówek dotyczących montażu:
- Podczas montażu listwy MICRO-30DEG-KOZ w wybranej powierzchni wykorzystaj dyfuzor techniczny. Podczas prac budowlanych skutecznie chroni on obszar oświetleniowy przed kurzem i zanieczyszczeniami. Po zakończeniu prac budowlanych dyfuzor techniczny należy wyjąć i zastąpić go ostatecznym dyfuzorem oświetleniowym.
- Zaślepki mocuje się na boku listwy. Wybrany dyfuzor umieszcza się wciśnięciem do listwy od przodu.
- Pełną ofertę akcesoriów znajdziesz w zakładkach w #souv#produktach powiązanych##.
Rysunek techniczny
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | forward-listwy-profilowe-led-do-karton-gipsu |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| EAN: | Wybierz wariant |
| kolor: | szary |
| cechy szczególne: | do zabudowy |
| długość profilu: | 1 m, 2 m, 3 m |
| możliwe IP oprawy: | IP65 |
| liczba taśm LED: | 1 |
| łączenie profili: | ZM - zamek mały |
| szerokość profilu: | 57 mm - 154 mm |
| przekrój profilu/listwy: | prostokątny |
| typ montażu: | do zabudowy |
| środowisko: | wnętrze budynku |
| kierunek świecenia: | oświetlenie bezpośrednie |
| typ profilu/listwy: | listwa na 1 taśmę LED |
| cel oświetlenia: | dodatkowe, kierunkowe |
| miejsce umieszczenia: | na suficie, na ścianie |
| podłoże montażowe: | płyta gipsowo-kartonowa |
| marka: | KLUŚ - Official Distributor |
| kod SKU: | A00021N |
| wysokość: | 11.2 mm |
| szerokość: | 57,5 mm |
| tolerancja długości: | ±1% |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
| Firma produkcyjna : | KLUŚ Sp. z o.o. |
|---|---|
| Adres : | ul. Słoneczna 126 05-506 Kolonia Lesznowola, Polska |
| E-mail : | info@klusdesign.pl |
