Listwa LED do zabudowy GK 12,5 mm Lux Miners GIPSKA-11
Kod: 095170_1 095171_2 Wybierz wariantOpis szczegółowy produktu
Listwa LED do zabudowania w karton-gipsie GIPSKA-11 jest przeznaczona do małoseryjnej produkcji i profesjonalnej realizacji oświetlenia w suficie podwieszanym z karton-gipsu o grubości 12,5 mm. Konstrukcja listwy z dobrej jakości stopu aluminium została zoptymalizowana pod kątem montażu jednej taśmy LED i umożliwia tworzenie czystych, bezramkowych linii świetlnych i kształtów wielokątnych zgodnie z potrzebami architektonicznymi projektu. Jakość wykonania i sprawdzona jakość marki Lux Miners gwarantują dobre właściwości świetlne, energooszczędną pracę oraz długą żywotność systemu oświetleniowego.
Ważne informacje sprzedażowe
Przedmiotem zamówienia i dostawy towaru jest tylko listwa LED do zabudowy w karton-gipsie GIPSKA-11 o wybranej długości i wykończeniu / kolorze. Sama listwa aluminiowa nie tworzy pełnowartościowej oprawy oświetleniowej. Zalecamy dokupić także #tablink#difuzory#Dyfuzory## | #tablink#zaslepky#Zaślepki## | #tablink#montaz#Komponenty montażowe##, które zapewnią perfekcyjną funkcjonalność i wygląd Twojego oświetlenia.
- Wykończenie / kolor: Srebrny - (nieanodowany)
- Długość / rozmiar: 1000 mm (± 1%) | 2005 mm (± 1%)
Potrzebujesz dopasować listwę na dokładny wymiar? Skorzystaj z usługi #tablink#sluzby#skracanie listew profilowych LED na wymiar według podanych wymiarów##. Masz własne wyobrażenie idealnej oprawy oświetleniowej? Skorzystaj z naszej oferty #tablink#sluzby#produkcja opraw z listew profilowych LED i akcesoriów na zamówienie##. Stworzymy oświetlenie dokładnie według Twoich wymagań, z profesjonalnym wykonaniem i precyzyjnym rezultatem.
#text_banner#
Jakie zalecane sposoby zastosowania ma MINI listwa do zabudowy do taśmy LED do zabudowania w GK GIPSKA-11?
Jeśli szukasz sposobu, aby stworzyć minimalistyczne oświetlenie sufitu podwieszanego taśmą LED, aluminiowa listwa GIPSKA-11 będzie idealnym wyborem. Oferuje ona profesjonalistom i doświadczonym użytkownikom możliwość projektowania i konstruowania opraw oświetleniowych do sufitów podwieszanych z możliwością:
- Montażu w karton-gipsie przez zabudowę listwy - umożliwia jej montaż w suficie GK lub ściance działowej w dowolnym miejscu, przy czym montaż odbywa się wyłącznie od strony widocznej (czołowej) w przygotowanym wcześniej otworze montażowym. Dzięki temu rozwiązaniu listwę można zamontować również dodatkowo, czyli nawet w już ukończonych lub istniejących sufitach z karton-gipsu i podwieszanych bez konieczności ingerencji w konstrukcję nośną. Znacznie ułatwia to instalację podczas remontów lub przebudowy wnętrz.
Jakie ważne właściwości techniczne oferuje listwa do zabudowy GK na taśmę LED GIPSKA-11?
Aluminiowa listwa LED do zabudowy GK GIPSKA-11 jest wykonana ze stopu aluminium i zaprojektowana z myślą o praktycznym zastosowaniu oraz łatwej instalacji. Zapewnia odpowiednią wytrzymałość oraz niezawodne odprowadzanie ciepła w przypadku instalacji oświetlenia taśmą LED w karton-gipsie. Poniżej przedstawiono jej główne parametry techniczne:
- Design produktu umożliwiająca montaż bezramkowy w połączeniu z płytami gipsowo-kartonowymi o grubości 12,5 mm.
- Kompletna oprawa oświetleniowa złożona z oryginalnych komponentów i akcesoriów zapewnia stopień ochrony IP20.
- Szeroka oferta wysokiej klasy akcesoriów montażowych zapewnia wysoką jakość, niezawodność, długą żywotność i dobre właściwości świetlne opraw oświetleniowych.
Do jakich taśm LED nadaje się aluminiowa listwa do zabudowy na oświetlenie sufitu z karton-gipsu GIPSKA-11?
Odpowiedni wybór źródła światła z kategorii taśmy LED, w tym zgodność z zaleceniami projektowymi są kluczowymi aspektami dla jakości i trwałości oświetlenia. Dla produktu GIPSKA-11 obowiązują następujące zalecenia:
- Do przestrzeni montażowej o szerokości 12,4 mm w listwie GIPSKA-11 zalecamy zainstalować 1x taśma LED o szerokości maks. 12 mm | Aby uzyskać ciągłą linię światła bez widocznych punktów diod LED zalecamy >120 diod LED / 1 metr bieżący (ten parametr wpływa na wybór kompatybilnego dyfuzora).
- Aby zapewnić wydajne chłodzenie wybranej taśmy świetlnej, zalecamy nieprzekraczanie całkowitego poboru mocy produkowanej oprawy: 15 W/1 metr bieżący (wartość ta może się różnić w zależności od warunków zastosowania listwy aluminiowej GIPSKA-11).
- Odpowiednie i kompatybilne produkty z naszej oferty można znaleźć w zakładce #tablink#led-pasky#polecane taśmy LED##.
Jakie są podstawowe wskazówki dotyczące montażu listwy LED do zabudowy GK GIPSKA-11?
Instalacja listwy LED na oświetlenie sufitu podwieszanego GIPSKA-11 wymaga profesjonalnego doświadczenia i odpowiedniego sprzętu montażowego lub warsztatowego. Ze względu na konieczność integracji listwy z konstrukcją gipsowo-kartonową oraz wykonania związanych z tym prac wykończeniowych, takich jak szlifowanie i szpachlowanie, produkt ten jest przeznaczony przede wszystkim dla profesjonalistów i wyspecjalizowanych firm montażowych. Zamieszczamy również kilka ogólnych lub szczegółowych wskazówek dotyczących montażu:
- Podczas montażu listwy GIPSKA-11 w wybranej powierzchni wykorzystaj dyfuzor techniczny. Podczas prac budowlanych skutecznie chroni on obszar oświetleniowy przed kurzem i zanieczyszczeniami. Po zakończeniu prac budowlanych dyfuzor techniczny należy wyjąć i zastąpić go ostatecznym dyfuzorem oświetleniowym.
- Zaślepki mocuje się na boku listwy. Wybrany dyfuzor umieszcza się wciśnięciem do listwy od przodu.
- Pełną ofertę akcesoriów znajdziesz w zakładkach w #souv#produktach powiązanych##.
Rysunek techniczny
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | forward-listwy-profilowe-led-do-karton-gipsu |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| kolor: | srebrny |
| cechy szczególne: | do zabudowy |
| długość profilu: | 1 m, 2 m |
| możliwe IP oprawy: | IP20 |
| liczba taśm LED: | 1 |
| szerokość profilu: | 28 mm - 56 mm |
| przekrój profilu/listwy: | prostokątny |
| typ montażu: | do zabudowy |
| środowisko: | wnętrze budynku, zewnętrzne |
| kierunek świecenia: | oświetlenie bezpośrednie |
| typ profilu/listwy: | listwa na 1 taśmę LED |
| cel oświetlenia: | główne |
| miejsce umieszczenia: | na suficie, na ścianie |
| podłoże montażowe: | płyta gipsowo-kartonowa |
| marka: | T-LED |
| wysokość: | 12 mm |
| szerokość: | 46 mm |
| tolerancja długości: | ±1% |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
