Listwa LED do zabudowy GK 12,5 mm KLUŚ PDS-T
Kod: A02057N_1 A02057N_2 A02057N_3 Wybierz wariantOpis szczegółowy produktu
Listwa LED do zabudowania w karton-gipsie PDS-T jest przeznaczona do małoseryjnej produkcji i profesjonalnej realizacji oświetlenia w suficie podwieszanym z karton-gipsu o grubości 12,5 mm. Konstrukcja listwy z wysokiej jakości stopu aluminium została zoptymalizowana pod kątem montażu jednej taśmy LED i umożliwia tworzenie czystych, bezramkowych linii świetlnych, w tym kształtów wielokątnych zgodnie z indywidualnymi wymaganiami architektonicznymi. Precyzyjne wykonanie techniczne w połączeniu z cenioną na całym świecie jakością produktów KLUŚ gwarantują doskonałe właściwości świetlne, wysoką wydajność i długą żywotność systemu oświetleniowego.
Ważne informacje sprzedażowe
Przedmiotem zamówienia i dostawy towaru jest tylko listwa LED do zabudowy w karton-gipsie PDS-T o wybranej długości i wykończeniu / kolorze. Sama listwa aluminiowa nie tworzy pełnowartościowej oprawy oświetleniowej. Zalecamy dokupić także #tablink#difuzory#Dyfuzory## | #tablink#zaslepky#Zaślepki## | #tablink#montaz#Komponenty montażowe##, które zapewnią perfekcyjną funkcjonalność i wygląd Twojego oświetlenia.
- Wykończenie / kolor: Srebrny - (nieanodowany)
- Długość / rozmiar: 1000 mm (± 1%) | 2005 mm (± 1%) | 3010 mm (± 1%)
Potrzebujesz dopasować listwę na dokładny wymiar? Skorzystaj z usługi #tablink#sluzby#skracanie listew profilowych LED na wymiar według podanych wymiarów##. Masz własne wyobrażenie idealnej oprawy oświetleniowej? Skorzystaj z naszej oferty #tablink#sluzby#produkcja opraw z listew profilowych LED i akcesoriów na zamówienie##. Stworzymy oświetlenie dokładnie według Twoich wymagań, z profesjonalnym wykonaniem i precyzyjnym rezultatem.
#text_banner#
Jakie zalecane sposoby zastosowania ma listwa do zabudowy do taśmy LED do zabudowania w GK PDS-T ?
Jeśli szukasz sposobu, aby stworzyć minimalistyczne oświetlenie sufitu podwieszanego taśmą LED w wybranym materiale, aluminiowa listwa PDS-T będzie idealnym wyborem. Oferuje ona profesjonalistom i doświadczonym użytkownikom możliwość projektowania i konstruowania opraw oświetleniowych do sufitów podwieszanych z możliwością
- Zabudowy w w karton-gipsie poprzez wbudowanie listwy pomiędzy płytami 12,5 mm - montaż wymaga dostępu od strony górnej (konstrukcyjnej) podczas zamykania sufitu, a także od strony czołowej (widocznej) w celu wykonania prac wykończeniowych. Instalacja listwy PDS-T odbywa się podczas budowy sufitów gipsowo-kartonowych (przed przykryciem płytami), z możliwością trwałego zamocowania wkrętami. Dlatego listwę można zamontować wyłącznie podczas budowy nowych sufitów..
- Możliwość stworzenia płynnego przejścia linii świetlnej z sufitu podwieszanego do wolnej przestrzeni - do połączenia należy użyć kompatybilnych #tablink#profily#listew## zwieszanych..
Jakie ważne właściwości techniczne oferuje listwa do zabudowy GK na taśmę LED PDS-T ?
Aluminiowa listwa LED do zabudowy GK PDS-T jest wykonana z wysokiej jakości stopu aluminium, który zapewnia wysoką wytrzymałość, skuteczne odprowadzanie ciepła i odporność mechaniczną. Minimalistyczny, modułowy design pozwala na elastyczne i innowacyjne rozwiązania w zakresie indywidualnych instalacji oświetlenia taśmą LED w karton-gipsie. Poniżej zamieszczamy jej kluczowe cechy techniczne
- Design produktu umożliwiająca montaż bezramkowy w połączeniu z płytami gipsowo-kartonowymi o grubości 12,5 mm.
- Solidny i stabilny montaż w suficie podwieszanym z możliwością dodatkowego wzmocnienia za pomocą wkrętów zapewnia wysoką wytrzymałość i zapobiega powstawaniu pęknięć w karton-gipsie.
- Możliwość montażu łącznika do listew ZM - zapewnia solidne i precyzyjne połączenie, gwarantuje stabilność konstrukcji oraz ułatwia montaż dłuższych systemów oświetleniowych.
- Kompletna oprawa oświetleniowa złożona z oryginalnych komponentów i akcesoriów zapewnia stopień ochrony IP20.
- Aby uzyskać wodoszczelność na poziomie IP67, konieczne jest dobranie odpowiedniej taśmy LED i odpowiednie uszczelnienie podczas instalacji dyfuzora w wybranych miejscach montażowych za pomocą przezroczystego silikonu. Nakłada się go na boki dolnej części profilu oraz na skrzydełka dyfuzora. Zaleca się nałożenie takiej ilości silikonu, która zostanie delikatnie naniesiona wzdłuż krawędzi dyfuzora. Nadmiar silikonu należy usunąć i pozostawić do wyschnięcia.
- Szeroka oferta wysokiej klasy akcesoriów montażowych dla najwyższej jakości, niezawodności, długiej żywotności i wyjątkowych parametrów opraw oświetleniowych.
- Dostępność ELUMDAT do obliczania sztucznego oświetlenia.
Do jakich taśm LED nadaje się aluminiowa listwa do zabudowy na oświetlenie sufitu z karton-gipsu PDS-T ?
Odpowiedni wybór źródła światła z kategorii taśmy LED, w tym zgodność z zaleceniami projektowymi są kluczowymi aspektami dla jakości i trwałości oświetlenia. Dla produktu PDS-T obowiązują następujące zalecenia:
- Do przestrzeni montażowej o szerokości 14 mm w listwie PDS-T zalecamy zainstalować 1x taśma LED o szerokości maks. 12 mm | Aby uzyskać ciągłą linię światła bez widocznych punktów diod LED zalecamy >120 diod LED / 1 metr bieżący (ten parametr wpływa na wybór kompatybilnego dyfuzora).
- Aby zapewnić wydajne chłodzenie wybranej taśmy świetlnej, zalecamy nieprzekraczanie całkowitego poboru mocy produkowanej oprawy: 19 W/1 metr bieżący (wartość ta może się różnić w zależności od warunków zastosowania listwy aluminiowej PDS-T ).
- Odpowiednie i kompatybilne produkty z naszej oferty można znaleźć w zakładce #tablink#led-pasky#polecane taśmy LED##.
Jakie są podstawowe wskazówki dotyczące montażu listwy LED do zabudowy GK PDS-T ?
Instalacja listwy LED PDS-T wymaga profesjonalnego doświadczenia i odpowiedniego sprzętu montażowego lub warsztatowego. Ze względu na konieczność integracji listwy z konstrukcją gipsowo-kartonową oraz wykonania związanych z tym prac wykończeniowych, takich jak szlifowanie i szpachlowanie, produkt ten jest przeznaczony przede wszystkim dla profesjonalistów i wyspecjalizowanych firm montażowych. Załączony #tablink#videa#film produktowy## przedstawia przykładowe zastosowanie czy montaż listwy LED w wybranym materiale. Zamieszczamy również kilka ogólnych lub szczegółowych wskazówek dotyczących montażu:
- Podczas montażu listwy PDS-T w wybranej powierzchni wykorzystaj dyfuzor techniczny. Podczas prac budowlanych skutecznie chroni on obszar oświetleniowy przed kurzem i zanieczyszczeniami. Po zakończeniu prac budowlanych dyfuzor techniczny należy wyjąć i zastąpić go ostatecznym dyfuzorem oświetleniowym.
- Zaślepki mocuje się na boku listwy. Wybrany dyfuzor umieszcza się wciśnięciem do listwy od przodu.
- Pełną ofertę akcesoriów znajdziesz w zakładkach w #souv#produktach powiązanych##.
Rysunek techniczny
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Listwy profilowe LED |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| EAN: | 5902280335955 |
| kolor: | srebrny |
| cechy szczególne: | do zabudowy, wodoodporny |
| długość profilu: | 1 m, 2 m, 3 m |
| możliwe IP oprawy: | IP67 |
| liczba taśm LED: | 1 |
| łączenie profili: | ZM - zamek mały |
| szerokość profilu: | 28 mm - 56 mm |
| przekrój profilu/listwy: | prostokątny |
| typ montażu: | do zabudowy |
| środowisko: | wnętrze budynku, zewnętrzne |
| kierunek świecenia: | oświetlenie bezpośrednie |
| typ profilu/listwy: | listwa na 1 taśmę LED |
| cel oświetlenia: | główne |
| miejsce umieszczenia: | na suficie, na ścianie |
| podłoże montażowe: | płyta gipsowo-kartonowa, drewno |
| marka: | KLUŚ - Official Distributor |
| kod SKU: | A02057N |
| wysokość: | 16,2 mm |
| szerokość: | 52,2 mm |
| tolerancja długości: | ±1% |
video
video
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
| Firma produkcyjna : | KLUŚ Sp. z o.o. |
|---|---|
| Adres : | ul. Słoneczna 126 05-506 Kolonia Lesznowola, Polska |
| E-mail : | info@klusdesign.pl |
