Unikalna oferta komponentów oświetleniowych

Nie jesteśmy tuzinkowi, nie stoimy w jednym szeregu z innymi. Jesteśmy wyjątkowi pod względem zakresu, jakości i unikalności naszego asortymentu. Nasz sklep internetowy koncentruje się na komponentach i elementach oświetleniowych z unikalnymi możliwościami indywidualizacji i rozwiązaniami przy montażu opraw lub systemów oświetleniowych. Architektom, projektantom, instalatorom, a także prywatnym inwestorom i rzemieślnikom nasz asortyment oferuje wyjątkowe możliwości, frajdę i wzajemną kompatybilność. Produkcja własnych opraw lub oświetlenia nigdy nie była łatwiejsza.

Różnorodność naszego asortymentu jest dla nas bardzo ważnym czynnikiem. W naszym asortymencie znajdują się produkty lub kompletne serie produktów, które razem tworzą ofertę o wyjątkowej wartości dodanej. Zwracamy szczególną uwagę na wzajemną kompatybilność produktów. Dokładnie je testujemy przed włączeniem produktów do sklepu. Odpowiedzialnie dobierając produkty, staramy się zapewnić świetne wrażenia z zakupów i satysfakcję z finalnego produktu.

B7696U_1_400px

C1418uh_3_400px

Creative-Tube-02_400px

komponenty_1_400px

DLACZEGO UWAŻAMY NASZĄ OFERTĘ ZA WYJĄTKOWĄ?

Indywidualizm w produkcji lamp, możliwość produkcji specyficznego oświetlenia, produkcja opraw oświetleniowych na zamówienie... To trzy podstawowe koncepcje, które bardzo dobrze charakteryzują naszą ofertę. Wszystko to jest ponadto wspierane przez wzajemną kompatybilność w portfolio producentów komponentów. Poprzez różnorodność, elastyczność i możliwości staramy się być inspiracją dla projektantów wnętrz, architektów i indywidualnych inwestorów.

banner_conf

BAW SIĘ Z NAMI...

Zagraj z nami w grę światła, koloru i stylu. Większość opraw oświetleniowych w naszym asortymencie składa się z elementów, które można wymieniać, łączyć lub po prostu stworzyć własny styl oświetlenia. Może to być lampa wisząca, lampa stołowa czy kinkiet na ścianę.

illuminami_1

ZAPROJEKTUJEMY I ZMONTUJEMY TWOJE OŚWIETLENIE!

W szczególnych przypadkach produkty z naszego sklepu internetowego wymagają do złożenia złotej rączki lub doświadczenia elektryka. Czasami niezbędny sprzęt warsztatowy pozwoli także zaoszczędzić czas i zapewni oczekiwaną jakość złożonego produktu. Celem naszej firmy jest umożliwienie produkcji spersonalizowanych lamp i oświetlenia wszystkim entuzjastom i miłośnikom. Możesz skorzystać ze swojego know-how lub naszych profesjonalnych usług.

#zadzwon#