Kabel w oplocie ze wzorem w prążki Vertigo "czarny Mélange + biały" ERC37 - bawełniany

Kod: XZ3ERC37 XZ2ERC37 Wybierz wariant
18,63 zł / m 16,85 zł / m od 16,85 zł / m 15,15 zł bez VAT 13,70 zł bez VAT od 13,70 zł bez VAT
W magazynie W magazynie Wybierz wariant
Przekrój przewodu
Chosen variant is not available. Reset selected parameters.
Możemy doręczyć do:
18.7.2024 18.7.2024 Wybierz wariant
 • Oryginalna długość kabla na szpuli: 50m | Sprzedaż: po 1 metrze bieżącym (produkt cięty na miarę)

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Kabel w oplocie ze wzorem w prążki, Vertigo ERC37 o kolorze czarny Mélange + biały, wyróżnia się wysoką jakością i zastosowanymi materiałami. Przewód elektryczny w prążki można wykorzystać do tworzenia oświetlenia i opraw oświetleniowych zarówno dla wnętrz nowoczesnych, jak i w stylu vintage. To właśnie czarno-biały kabel bawełniany może wchodzić w skład komponentów do tworzenia oświetlenia, z których stworzysz rozwiązania odpowiadające twoim indywidualnym potrzebom, gustowi i pożądanemu stylowi. Ponadto czarno-biały przewód prążkowany można wykorzystać w instalacji elektrycznej natynkowej, która jest bardzo popularna i praktyczna. Bądź kreatywny, uwolnij swoją fantazję i znajdź swój styl.

Czarno-biały kabel prążkowany został wykonany z bawełny. Cechą charakterystyczną kabla elektrycznego w oplocie bawełnianym jest piękna matowa powierzchnia o pastelowych barwach. Bawełniany oplot wygląda bardzo naturalnie i jest delikatny w dotyku. Wygląd przewodu ze wzorem w prążki nawiązuje również do magicznego wyglądu 3D w hipnotycznym stylu. Kabel w oplocie Vertigo ERC37 jest inspirowany grafiką z plakatu Alfreda Hitchcocka, należącego do klasyki lat 50. Przewód bawełniany z czarno-białym prążkowanym wzorem w kształcie spirali wyjątkowo pasuje do wnętrz w stylu vintage i retro. Potrafi nadać pomieszczeniu domową i przytulną atmosferę. Ten urzekający kabel przemawia do wszystkich dusz artystycznych, ponieważ po prostu przyciąga uwagę. Technologia i design kabla Vertigo ERC37 zostały zarejestrowane przez firmę Elexa Cavi. Przewód w oplocie Vertigo jest dystrybuowany na całym świecie przez naszą firmę dzięki doskonałej współpracy z Creative-Cables.

Jakość techniczną i bezpieczeństwo przewodu elektrycznego ERC37 ze wzorem w prążki zapewnia wysoki poziom wykonania MADE IN ITALY. Kabel w oplocie o kolorze czarno-białym wyposażony jest w podwójną warstwę izolacyjną, znajdującą się pod zewnętrznym oplotem. Ta właściwość zwiększa nie tylko stopień ochrony, ale również wytrzymałość mechaniczną kabla. Jakość wykonania kabla w prążki Vertigo potwierdza certyfikat IMQ-HAR, który w Europie jest gwarancją najwyższej jakości. Nie oszczędzaj na bezpieczeństwie i wybierz wysokiej jakości produkt wyprodukowany w UE.

Kabel w prążki, w oplocie bawełnianym o kolorze czarno-białym, oferowany jest w poniższych wariantach:

 • 3x 0,75 mm - ERC37
 • 2x 0,75 mm - ERC37

Montaż

Kabel w prążki ERC37 o kolorze czarno-białym jest produktem o wysokiej jakości i łatwym montażu. Ponieważ kabel elektryczny będzie podłączany do opraw oświetleniowych lub innych urządzeń elektrycznych, montażu powinna dokonać osoba o odpowiednich kwalifikacjach. Oferujemy kompletny asortyment produktów do montażu i tworzenia opraw oświetleniowych. Przy tworzeniu oświetlenia lub instalacji elektrycznej natynkowej retro stylu przydadzą się:

Specyfikacja

 • Kabel w prążki - elektryczny
 • Sprzedaż po 1 m.b.
 • Materiał: bawełna
 • Średnica: 6,2mm 2x0,75mm lub 6,6mm 3x0,75mm
 • H03VV 300/300V 2x0,75mm lub 3x0,75mm
 • Podwójna warstwa izolacyjna pod oplotem zewnętrznym dla zapewnienia bezpieczeństwa użytkowania
 • Oryginalna długość kabla na szpuli to 50 m
 • CEI 20-20, CEI 20-35, RoHS

Zastosowanie

 • Stworzenie oświetlenia w stylu retro
 • Natynkowa instalacja oświetlenia z użyciem kabla tekstylnego i żarówek LED

Często zadawane pytania:

 

Parametry dodatkowe

Kategoria: Przewody w oplocie tekstylnym
Gwarancja: 2 lata
Stopień ochrony: IP20 - do wnętrz (bez ochrony)
kolor: szary, czarny
materiał: bawełna
średnica kabla: standardowa, do 6,6 mm
przekrój przewodu: 2x 0,75 mm2, 3x 0,75 mm2
przekrój: okrągły
waga: 0,0698 kg/m

video

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: