Kabel tekstylny "Mirage niebieski" RX10 - bawełniany

Kod: XZ3RX10 XZ2RX10 Wybierz wariant
14,24 zł / m 12,46 zł / m od 12,46 zł / m 11,58 zł bez VAT 10,13 zł bez VAT od 10,13 zł bez VAT
W magazynie W magazynie Wybierz wariant
Przekrój przewodu
Chosen variant is not available. Reset selected parameters.
Możemy doręczyć do:
30.5.2024 30.5.2024 Wybierz wariant
 • Oryginalna długość kabla na szpuli: 50m | Sprzedaż: po 1 metrze bieżącym (produkt cięty na miarę)

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Niebieski kabel tekstylny o oznaczeniu RX10 Mirage wyróżnia się wysoką jakością i zastosowanymi materiałami. Materiałowy kabel elektryczny można wykorzystać do tworzenia oświetlenia i opraw oświetleniowych w stylu nowoczesnym i retro. To właśnie kabel z materiału o kolorze niebieskim Mirage może wchodzić w skład komponentów do tworzenia oświetlenia, z których stworzysz oprawę oświetleniową z dużym naciskiem na swoje indywidualne wymagania, styl i design. Ponadto przewód tekstylny o kolorze niebieskim Mirage można wykorzystać w instalacji elektrycznej natynkowej. Bądź kreatywny, uwolnij swoją fantazję i znajdź swój styl.

Niebieski przewód tekstylny został wykonany z bawełny. Cechą charakterystyczną kabla elektrycznego w oplocie bawełnianym są ciepłe tony barw w pięknym matowym pastelowym odwzorowaniu koloru. W przypadku kabla Mirage RX10 dodano jednak odrobinę blasku. Oplot kabla z niebieską i błyszczącą tkaniną to prawdziwe arcydzieło. Bawełna z połyskiem wygląda bardzo nowocześnie i doskonale nadaje się do tworzenia oświetlenia o wyrafinowanym stylu. Kabel tekstylny typu RX10 Mirage przemawia do wszystkich kreatywnych dusz, ponieważ po prostu przyciąga uwagę.

Bezpieczeństwo niebieskiego kabla tekstylnego RX10 Mirage zapewnia wysoki poziom wykonania MADE IN ITALY. Kabel w niebieskim oplocie materiałowym wyposażony jest w podwójną warstwę izolacyjną z dodatkową przezroczystą warstwą pod oplotem. Ta właściwość zwiększa bezpieczeństwo, a także wytrzymałość mechaniczną kabla. Jakość wykonania niebieskiego kabla tekstylnego potwierdza certyfikat IMQ-HAR, który w Europie jest gwarancją najwyższej jakości. Nie oszczędzaj na bezpieczeństwie i wybierz wysokiej jakości produkt wyprodukowany w UE.

Kolorowy kabel tekstylny w oplocie bawełnianym, w wersji kolorystycznej niebieskiej Mirage, oferowany jest w poniższych wariantach:

 • 3x 0,75 mm - RX10 Mirage
 • 2x 0,75 mm - RX10 Mirage

Montaż

Niebieski kabel tekstylny RX10 Mirage jest produktem o wysokiej jakości i łatwym montażu. Ponieważ kabel elektryczny będzie podłączany do opraw oświetleniowych lub innych urządzeń elektrycznych, montażu powinna dokonać osoba o odpowiednich kwalifikacjach. Oferujemy kompletny asortyment produktów do montażu i tworzenia opraw oświetleniowych. Przy tworzeniu oświetlenia lub instalacji elektrycznej natynkowej retro stylu przydadzą się:

Specyfikacja

 • Niebieski kabel tekstylny - elektryczny
 • Sprzedaż po 1 m.b.
 • Materiał: bawełna
 • Średnica: 6,2 mm 2x0,75 mm lub 6,6 mm 3x0,75 mm
 • H03VV 300/300V 2x0,75 mm lub 3x0,75 mm
 • Podwójna warstwa izolacyjna pod oplotem zewnętrznym dla zapewnienia bezpieczeństwa użytkowania
 • Oryginalna długość kabla na szpuli to 50 m
 • CEI 20-20, CEI 20-35, RoHS

Zastosowanie

 • Stworzenie oświetlenia w stylu retro
 • Natynkowa instalacja oświetlenia z użyciem kabla tekstylnego i żarówek LED

 

Często zadawane pytania:

 

Parametry dodatkowe

Kategoria: Przewody w oplocie tekstylnym
Gwarancja: 2 lata
Stopień ochrony: IP20 (zastosowania wewnętrzne)
kolor: szary, czarny, niebieski
materiał: bawełna
średnica kabla: standardowa, do 6,6 mm
przekrój przewodu: 2x 0,75 mm2, 3x 0,75 mm2
przekrój: okrągły
waga: 0,0698 kg/m

video

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: