Szanowni Klienci, informujemy że w poniedziałek 15.04.2024 r. infolinia będzie nieczynna. Zamówienia w tym dniu będa realizowane bez przeszkód. Przepraszamy za utrudnienia, zespół Luxifer.pl

Kabel tekstylny "Marsala bordowy" RX11 - bawełniany

Kod: XZ3RX11 XZ2RX11 Wybierz wariant
14,77 zł / m 13,09 zł / m od 13,09 zł / m 12,01 zł bez VAT 10,64 zł bez VAT od 10,64 zł bez VAT
W magazynie W magazynie Wybierz wariant
Przekrój przewodu
Chosen variant is not available. Reset selected parameters.
Możemy doręczyć do:
19.4.2024 19.4.2024 Wybierz wariant
 • Oryginalna długość kabla na szpuli: 50m | Sprzedaż: po 1 metrze bieżącym (produkt cięty na miarę)

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Kabel tekstylny o kolorze bordowym Marsala i oznaczeniu RX11 wyróżnia się wysoką jakością i zastosowanymi materiałami. Tekstylny kabel elektryczny można wykorzystać do tworzenia oświetlenia i opraw oświetleniowych dla wnętrz w stylu nowoczesnym i retro. To właśnie kabel tekstylny o kolorze Marsala bordowym może wchodzić w skład komponentów do tworzenia oświetlenia, z których stworzysz rozwiązania odpowiadające twoim indywidualnym potrzebom, gustowi i pożądanemu stylowi. Ponadto Marsala bordowy przewód tekstylny można wykorzystać w instalacji elektrycznej natynkowej, która jest bardzo popularna i praktyczna. Bądź kreatywny, uwolnij swoją fantazję i znajdź swój styl.

Przewód tekstylny o kolorze Marsala bordowym został wykonany z bawełny. Cechą charakterystyczną kabla elektrycznego w oplocie bawełnianym jest piękna matowa powierzchnia o pastelowych barwach. W przypadku kabla Marsala RX11 dodano jednak odrobinę blasku. Oplot kabla z bordową i błyszczącą tkaniną to prawdziwe arcydzieło. Bawełna z połyskiem wygląda bardzo nowocześnie i doskonale nadaje się do tworzenia oświetlenia o wyrafinowanym stylu. Kabel tekstylny typu RX11 przemawia do wszystkich dusz artystycznych, ponieważ po prostu przyciąga uwagę.

Jakość techniczną i bezpieczeństwo Marsala bordowego kabla tekstylnego RX11 zapewnia wysoki poziom wykonania MADE IN ITALY. Kabel w Marsala bordowym oplocie tekstylnym wyposażony jest w podwójną warstwę izolacyjną, znajdującą się pod zewnętrznym oplotem. Ta właściwość zwiększa nie tylko stopień ochrony, ale również wytrzymałość mechaniczną kabla. Jakość wykonania kabla tekstylnego o kolorze Marsala bordowym potwierdza certyfikat IMQ-HAR, który w Europie jest gwarancją najwyższej jakości. Nie oszczędzaj na bezpieczeństwie i wybierz wysokiej jakości produkt wyprodukowany w UE.

Kolorowy kabel tekstylny w oplocie bawełnianym, w wersji kolorystycznej Marsala bordowej, oferowany jest w poniższych wariantach:

 •   3x 0,75 mm - RX11
 •   2x 0,75 mm - RX11

Montaż

Kabel tekstylny RX11 o kolorze Marsala bordowym jest produktem o wysokiej jakości i łatwym montażu. Ponieważ kabel elektryczny będzie podłączany do opraw oświetleniowych lub innych urządzeń elektrycznych, montażu powinna dokonać osoba o odpowiednich kwalifikacjach. Oferujemy kompletny asortyment produktów do montażu i tworzenia opraw oświetleniowych. Przy tworzeniu oświetlenia lub instalacji elektrycznej natynkowej retro stylu przydadzą się:

Specyfikacja

 • Marsala bordowy kabel tekstylny - elektryczny
 • Sprzedaż po 1 m.b.
 • Materiał: bawełna
 • Średnica: 6,2 mm, 2x0,75 mm lub 6,6 mm, 3x0,75 mm
 • H03VV 300/300V, 2x0,75 mm lub 3x0,75 mm
 • Podwójna warstwa izolacyjna pod oplotem zewnętrznym dla zapewnienia bezpieczeństwa użytkowania
 • Oryginalna długość kabla na szpuli to 50 m
 • CEI 20-20, CEI 20-35, RoHS

Zastosowanie

 • Stworzenie oświetlenia w stylu retro
 • Natynkowa instalacja oświetlenia z użyciem kabla tekstylnego i żarówek LED

 

Często zadawane pytania:

 

Parametry dodatkowe

Kategoria: Przewody w oplocie tekstylnym
Gwarancja: 2 lata
Stopień ochrony: IP20 (zastosowania wewnętrzne)
kolor: fioletowy, brązowy
materiał: bawełna
średnica kabla: standardowa, do 6,6 mm
przekrój przewodu: 2x 0,75 mm2, 3x 0,75 mm2
przekrój: okrągły
waga: 0,0698 kg/m

video

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: