Kabel skręcany "błękit oceanu" TC53 - bawełniany

Kod: XZ3TC53 XZ2TC53 Wybierz wariant
18,70 zł / m 14,69 zł / m od 14,69 zł / m 15,20 zł bez VAT 11,94 zł bez VAT od 11,94 zł bez VAT
W magazynie W magazynie Wybierz wariant
Przekrój przewodu
Chosen variant is not available. Reset selected parameters.
Możemy doręczyć do:
30.5.2024 30.5.2024 Wybierz wariant
 • Oryginalna długość kabla na szpuli: 50m | Sprzedaż: po 1 metrze bieżącym (produkt cięty na miarę)

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Kabel skręcany o kolorze błękitu oceanu i oznaczeniu TC53 wyróżnia się wysoką jakością i zastosowanymi materiałami. Kabel elektryczny skręcany można wykorzystać do tworzenia oświetlenia i opraw oświetleniowych dla wnętrz w stylu nowoczesnym i retro. To właśnie błękitny przewód skręcany może wchodzić w skład komponentów do tworzenia oświetlenia, z których stworzysz rozwiązania odpowiadające twoim indywidualnym potrzebom, gustowi i pożądanemu stylowi. Ponadto błękitny przewód skręcany można wykorzystać w instalacji elektrycznej natynkowej, która jest bardzo popularna i praktyczna. Bądź kreatywny, uwolnij swoją fantazję i znajdź swój styl.

Błękitny kabel tekstylny ze skręconymi przewodami został wykonany z bawełny. Cechą charakterystyczna przewodu elektrycznego skręcanego w oplocie bawełnianym jest piękna matowa powierzchnia o pastelowych barwach. Bawełna wygląda bardzo naturalnie, wspaniale nadaje się do stworzenia przytulnego otoczenia i pasuje również do oświetlenia w stylu retro i vintage. Splot poszczególnych przewodów w spiralę nadaje błękitnemu przewodowi tekstylnemu bawełnianemu niezwykły i imponujący wygląd. Kabel skręcany typu TC53 przemawia do wszystkich dusz artystycznych, ponieważ po prostu przyciąga uwagę.

Jakość techniczną i bezpieczeństwo błękitnego kabla tekstylnego ze skręconymi przewodami TC53 zapewnia wysoki poziom wykonania MADE IN ITALY. Kabel skręcany materiałowy w błękitnym oplocie wyposażony jest w podwójną warstwę izolacyjną, znajdującą się pod zewnętrznym oplotem. Ta właściwość zwiększa nie tylko stopień ochrony, ale również wytrzymałość mechaniczną kabla. Jakość wykonania błękitnego kabla skręcanego potwierdza certyfikat IMQ-HAR, który w Europie jest gwarancją najwyższej jakości. Nie oszczędzaj na bezpieczeństwie i wybierz wysokiej jakości produkt wyprodukowany w UE.

Kolorowy kabel skręcany w oplocie bawełnianym, w wersji kolorystycznej błękit oceanu, oferowany jest w poniższych wariantach:

 •   3x 0,75 mm - TC53
 •   2x 0,75 mm - TC53

Montaż

Błękitny kabel skręcany TC53 jest produktem o wysokiej jakości i łatwym montażu. Ponieważ kabel elektryczny będzie podłączany do opraw oświetleniowych lub innych urządzeń elektrycznych, montażu powinna dokonać osoba o odpowiednich kwalifikacjach. Oferujemy kompletny asortyment produktów do montażu i tworzenia opraw oświetleniowych. Przy tworzeniu oświetlenia lub instalacji elektrycznej natynkowej retro stylu przydadzą się:

Specyfikacja

 • Kabel skręcany o kolorze błękitu oceanu - elektryczny
 • Sprzedaż po 1 m.b.
 • Materiał: bawełna
 • Średnica: 6,2mm 2x0,75 lub 6,6mm 3x0,75 mm
 • FRRTX 300/300V 2x0,75 lub 3x0,75 mm
 • Podwójna warstwa izolacyjna pod oplotem zewnętrznym dla zapewnienia bezpieczeństwa użytkowania
 • Oryginalna długość kabla na szpuli to 50 m
 • CEI 20-20, CEI 20-35, RoHS

Zastosowanie

 • Stworzenie oświetlenia w stylu retro
 • Natynkowa instalacja oświetlenia z użyciem kabla tekstylnego i żarówek LED

Często zadawane pytania:

 

Parametry dodatkowe

Kategoria: Przewody w oplocie tekstylnym
Gwarancja: 2 lata
Stopień ochrony: IP20 (zastosowania wewnętrzne)
kolor: niebieski
materiał: bawełna
średnica kabla: standardowa, do 6,6 mm
przekrój przewodu: 2x 0,75 mm2, 3x 0,75 mm2
przekrój: pleciony
waga: 0,0594 kg/m

video

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: