Kabel retro "beż i brudny róż" RD61 - lniany z bawełnianym wzorem

Kod: XZ3RD61 XZ2RD61 Wybierz wariant
14,49 zł / m 12,67 zł / m od 12,67 zł / m 11,78 zł bez VAT 10,30 zł bez VAT od 10,30 zł bez VAT
W magazynie W magazynie Wybierz wariant
Przekrój przewodu
Chosen variant is not available. Reset selected parameters.
Możemy doręczyć do:
20.6.2024 20.6.2024 Wybierz wariant
 • Oryginalna długość kabla na szpuli: 50m | Sprzedaż: po 1 metrze bieżącym (produkt cięty na miarę)

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Beżowy kabel retro, ozdobiony wzorem o kolorze brudnego różu, o oznaczeniu RD61, wyróżnia się wysoką jakością i zastosowanymi materiałami. Przewód elektryczny retro można wykorzystać do tworzenia oświetlenia i opraw oświetleniowych zarówno dla wnętrz nowoczesnych, jak i w stylu vintage. To właśnie beżowy kabel w oplocie lnianym, ozdobiony bawełnianym wzorem o kolorze brudnego różu, może wchodzić w skład komponentów do tworzenia oświetlenia, z których stworzysz rozwiązania odpowiadające twoim indywidualnym potrzebom, gustowi i pożądanemu stylowi. Ponadto beżowy kabel retro, ozdobiony wzorem o kolorze brudnego różu, można wykorzystać w instalacji elektrycznej natynkowej, która jest bardzo popularna i praktyczna. Bądź kreatywny, uwolnij swoją fantazję i znajdź swój styl.

Beżowy kabel retro został wykonany z mieszaniny dwóch materiałów: lnu i bawełny. Cechą charakterystyczną bawełny i lnu jest matowe odwzorowanie pastelowych kolorów. Bawełna jest bardzo delikatna, natomiast lniany oplot kabla nadaje mu bardziej szorstką strukturę. Połączenie lnianego i bawełnianego oplotu kabla elektrycznego łączy piękno tych tradycyjnych tkanin z nowym procesem produkcji, który jeszcze bardziej oddaje ich charakter i naturalny wygląd. Beżowy przewód w oplocie lnianym, ozdobiony tkaniną bawełnianą o kolorze brudnego różu, wspaniale pasuje do wnętrz w stylu retro i vintage. Potrafi nadać pomieszczeniu domową i przytulną atmosferę. Kabel retro typu RD61 przemawia do wszystkich dusz artystycznych, ponieważ po prostu przyciąga uwagę.

Jakość techniczną i bezpieczeństwo beżowego kabla elektrycznego retro RD61 zapewnia wysoki poziom wykonania MADE IN ITALY. Przewód retro w beżowym oplocie wyposażony jest w podwójną warstwę izolacyjną, znajdującą się pod zewnętrznym oplotem. Ta właściwość zwiększa nie tylko stopień ochrony, ale również wytrzymałość mechaniczną kabla. Jakość wykonania naturalnego beżowego kabla retro potwierdza certyfikat IMQ-HAR, który w Europie jest gwarancją najwyższej jakości. Nie oszczędzaj na bezpieczeństwie i wybierz wysokiej jakości produkt wyprodukowany w UE.

Kolorowy kabel retro, w oplocie lnianym o kolorze beżowym, ozdobionym tkaniną bawełnianą o kolorze brudnego różu, oferowany jest w poniższych wariantach:

 • 3x 0,75 mm - RD61
 • 2x 0,75 mm - RD61

Montaż

Naturalny, beżowy kabel retro RD61, ozdobiony tkaniną bawełnianą o kolorze brudnego różu, jest produktem o wysokiej jakości i łatwym montażu. Ponieważ kabel elektryczny będzie podłączany do opraw oświetleniowych lub innych urządzeń elektrycznych, montażu powinna dokonać osoba o odpowiednich kwalifikacjach. Oferujemy kompletny asortyment produktów do montażu i tworzenia opraw oświetleniowych. Przy tworzeniu oświetlenia lub instalacji elektrycznej natynkowej retro stylu przydadzą się:

Specyfikacja

 • Beżowy kabel retro ozdobiony tkaniną o kolorze starego różu - elektryczny
 • Sprzedaż po 1 m.b.
 • Materiał: len + bawełna
 • Średnica: 6,2mm 2x0,75mm lub 6,6mm 3x0,75mm
 • H03VV 300/300V 2x0,75mm lub 3x0,75mm
 • Podwójna warstwa izolacyjna pod oplotem zewnętrznym dla zapewnienia bezpieczeństwa użytkowania
 • Oryginalna długość kabla na szpuli to 50 m
 • CEI 20-20, CEI 20-35, RoHS

Zastosowanie

 • Stworzenie oświetlenia w stylu retro
 • Natynkowa instalacja oświetlenia z użyciem kabla tekstylnego i żarówek LED

Często zadawane pytania:

 

Parametry dodatkowe

Kategoria: Przewody w oplocie tekstylnym
Gwarancja: 2 lata
Stopień ochrony: IP20 (zastosowania wewnętrzne)
kolor: różowy
materiał: len + bawełna
średnica kabla: standardowa, do 6,6 mm
przekrój przewodu: 2x 0,75 mm2, 3x 0,75 mm2
przekrój: okrągły
waga: 0,0698 kg/m

video

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: