Jakość asortymentu towarów

Z przyjemnością możemy zagwarantować, że jakość naszego asortymentu jest na bardzo wysokim poziomie. Naszą filozofią jest oferowanie najlepszych produktów w naszym sklepie internetowym, z wysoką wartością dodaną pod względem wykonania fabrycznego, jakości i niezawodności. Nie ulegamy powszechnej presji na cenę produktów w zamian za obniżenie jakości dostarczanych towarów. Wiemy, że oświetlenie jako całość musi przede wszystkim charakteryzować się wysoką jakością i długą żywotnością.

kvalita_2

testing

Nasze deklaracje mogą opierać się na produktach renomowanych światowych lub europejskich producentów.  Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą komponentów oświetleniowych i elektronicznych poniższych marek:

  • KLUŚ - światowy lider w produkcji aluminiowych profili LED do taśm LED
  • Creative Cables - lider w produkcji przewodów w oplocie tekstylnym i komponentów do oświetlenia dekoracyjnego
  • Sunricher - światowy lider w produkcji sterowników LED i sterowania oświetleniem LED
  • Mean Well - światowy lider w produkcji zasilaczy
  • GLP - Producent wysokiej jakości zasilaczy impulsowych
  • POS - Producent wysokiej jakości zasilaczy impulsowych

Masz 100% gwarancję profesjonalnego serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego, w tym reklamacyjnego, a także gwarancję oryginalnych produktów z oficjalnej sieci dystrybucji w Polsce i Europie.

Stale poszerzamy naszą ofertę produktów. Podążamy za nowymi trendami w świecie oświetlenia. Jeśli masz indywidualne życzenie z oferty wymienionych poniżej producentów, nie wahaj się z nami skontaktować. Z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie ofertę szytą na miarę.

Pilnujemy jakości produktów

Zachowujemy ostrożność przy każdej dostawie nowych towarów. Monitorujemy mechaniczną jakość produktu i opakowania. Dokładnie testujemy nowe produkty. Obecne produkty testujemy w sposób ciągły i w oparciu o życzenia klientów. Ponieważ zajmujemy się również instalacją oświetlenia, dysponujemy bezpośrednimi informacjami zwrotnymi od naszego zespołu techników i instalatorów.

Kompleksowe zarządzanie produktem ma na celu maksymalne wsparcie klienta i zadowolenie z zakupionych towarów.

#zadzwon#