Ekskluzywne kinkiety

Ekskluzywne kinkiety są popularnym elementem oświetlenia wewnętrznego. Ich wyrafinowany ekskluzywny wygląd staje się dziś coraz bardziej popularny. Współcześni projektanci czerpiąc inspirację z historii i aktualnych trendów wprowadzili na rynek unikalne produkty o doskonałych kształtach, designie i wyglądzie szlachetnych materiałów. Efektem tego są ekskluzywne kinkiety, które nadają się do dekoracyjnego oświetlenia wnętrz i przestrzeni zewnętrznych

#ShowMore#

Do jakiego celu najlepiej nadają się ekskluzywne kinkiety?

Ekskluzywne kinkiety należą do kategorii oświetlenia ściennego. Możliwe jest zatem wykorzystanie ich ekskluzywnego wyglądu do podobnych potrzeb, co w przypadku standardowych lamp ściennych. Świetnie nadają się jako lampki do czytania, kinkiety dekoracyjne oraz lampki przy łóżku. Styl ekskluzywnego kinkietu zainteresuje szerokie grono odbiorców. Oczywistością jest także jakość wykonania oraz zastosowanie materiałów takich jak metal, poliwęglan czy plastik.

Jakie materiały i kolory zastosowano w ekskluzywnych kinkietach?

Ekskluzywne kinkiety oferują różnorodność wykończenia. Różnorodna jest gama kolorów ekskluzywnych kinkietów. Od klasycznej czerni i bieli po pastelowe kolory czy kolory metali takich jak miedź, mosiądz i tytan w wersji błyszczącej lub szczotkowanej.

Do jakiego rodzaju oświetlenia nadają się ekskluzywne kinkiety?

Ekskluzywne kinkiety i ekskluzywne lampy ścienne nadają się do zastosowania jako oświetlenie orientacyjne, dekoracyjne, punktowe i pośrednie. Wybór odpowiedniej oprawy oświetleniowej do wybranej przestrzeni zależy od wielu czynników, jednak ogólnie można powiedzieć, że ekskluzywne kinkiety nadają się do zastosowania jako:

  • oświetlenie korytarza jako oświetlenie uzupełniające
  • oświetlenie schodów jako oświetlenie uzupełniające
  • oświetlenie obrazów wiszących na ścianie
  • oświetlenie dekoracyjne do salonu, na przykład do kącika do czytania – kinkiety do czytania
  • oświetlenie sypialni – kinkiety nad łóżko

Mogą mieć one również szerokie zastosowanie w lokalach takich jak bary, restauracje, kawiarnie itd. Celem ekskluzywnych kinkietów jest także podniesienie ogólnego stylu i komfortu użytkowania pomieszczeń, w których się one znajdują.

Jakie są parametry techniczne ekskluzywnych kinkietów?

Ekskluzywne kinkiety mogą być wyposażone w wyłącznik, można je też zamontować bezpośrednio na ścianie i podłączyć do przewodu elektrycznego. W naszej ofercie można znaleźć zarówno ekskluzywne kinkiety wewnętrzne, jak i zewnętrzne o podwyższonym stopniu ochrony IP. Ekskluzywne kinkiety zewnętrzne wytrzymują wszystkie typowe warunki pogodowe.

Jakie akcesoria można dokupić do ekskluzywnych kinkietów?

Do niektórych typów ekskluzywnych kinkietów można dokupić abażur. Oczywistością, która nadaje charakter każdemu kinkietowi, jest żarówka LED filamentowa. Dopiero z nią lampa wypada perfekcyjnie.

2 pozycji razem