Podsufitka do lamp silikonowa Ø83 mm

Kod: KSILICONROSBIA KSILICONROSNER Wybierz wariant
14,96 zł / szt 12,16 zł bez VAT
W magazynie W magazynie Wybierz wariant
Kolor
Chosen variant is not available. Reset selected parameters.
Możemy doręczyć do:
14.12.2023 14.12.2023 Wybierz wariant

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Silikonowa podsufitka do lampy o średnicy Ø83 mm wyróżnia się swoim nowoczesnym stylem, zastosowanymi materiałami i wysoką jakością techniczną. Ta podsufitka silikonowa do lampy należy najpopularniejszych komponentów do tworzenia opraw oświetleniowych, za pomocą których można stworzyć oświetlenie z dużym naciskiem na swoje indywidualne wymagania, gust i design. Produkt ten, który można zastosować jako podsufitkę do lampy wiszącej lub maskownicę do lampy ściennej, jest elementem estetycznym, który pełni funkcję połączenia kablowego między oprawą oświetleniową a przewodem elektrycznym. Silikonowa podsufitka do lampy lub innego rodzaju oprawy oświetleniowej oferuje miłośnikom designu możliwość wyboru z kilku wersji kolorystycznych. Wygląd podsufitki silikonowej lub całej oprawy oświetleniowej, której elementem będzie ta osłonka sufitowa lub ścienna, podkreśli również wybór odpowiedniego kabla w oplocie. Pobudź swoją kreatywność podczas tworzenia opraw oświetleniowych, korzystając z naszego wyjątkowego asortymentu komponentów.

Ten typ podsufitki lampy został wykonany z silikonu. Podsufitka silikonowa do lamp jest przyjemna w dotyku, wyróżnia się niską wagą i jest niemal niezniszczalna

O jakość podsufitki z silikonu do lamp oraz jej produkcji zadbali włoscy mistrzowie światła. Produkt oferowany jest w następujących wariantach kolorystycznych:

  • czarny
  • biały

Montaż

Podsufitkę silikonową o średnicy Ø83 mm do żyrandola lub innego typu oprawy oświetleniowej można łatwo zdemontować dzięki systemowi śrub. Ponieważ maskownica sufitowa do lampy będzie podłączana do kabla elektrycznego, montażu powinna dokonać osoba o odpowiednich kwalifikacjach. Montaż na powierzchni takiej jak drewno, mur lub płyta gipsowo-kartonowa, jest wykonywany przy użyciu standardowej procedury montażowej. Śruby i kołki do montażu na ścianie lub suficie nie wchodzą w skład zestawu.

Specyfikacja

  • Podsufitka silikonowa do lampy lub żyrandola
  • Średnica: Ø83 mm
  • 220-250 V
  • Certyfikat: CE
  • Stopień ochrony: IP20

Zastosowanie

  • Podsufitka do żyrandola
  • Maskownica do lampy

Parametry dodatkowe

Kategoria: Maskownice do lamp sufitowych - jednootworowe
Gwarancja: 2 lata
Stopień ochrony: IP20 (zastosowania wewnętrzne)
kolor: biały, czarny
materiał: silikon
liczba otworów dolnych: 1
wymiary (Ø): 83mm
średnica otworu na kabel: 4mm
waga: 0,0559 kg

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: